Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan Vodafon-os előfizeté...

Van olyan Vodafon-os előfizetéses tarifa, amelyikkel két telefon közt (ua. Díjcsomag, szolgáltató) ingyen lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor le tudnátok írni a díjcsomag nevét. Köszönöm.

2014. júl. 1. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mintha nem ezeket reklámozná mindhárom szolgáltató, hasonló árakkal már több mint fél éve... Van ám weblapjuk is, és megkeresheted őket telefonon és/vagy e-mailben. Bármelyik is haladja meg az értelmi szintedet, van más lehetőség...
2014. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Nem kioktatást/bunkózást kértem, csupán egy kérdést tettem fel, amire valószínűleg nem tudsz válaszolni.

Ha jobban megnéznéd a reklámokat, akkor a vodalone-nál a redet illetve feltöltő kártyás tarifákat reklámoznak, amik megfelelnek a kérdésnek, ezen túlmenően szerettem volna plusz információt kapni.

2014. júl. 2. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

"ezen túlmenően szerettem volna plusz információt kapni."


És mi tart vissza, hogy beszélj az ügyfélszolgálattal személyesen vagy telefonon? E-mailben? Esetleg ELOLVASD a weblapon? Minimális önállósággal már birtokodban lenne minden információ.

2014. júl. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!