Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy Iphone 5C-t,...

Szeretnék egy Iphone 5C-t, akiknek ilyenje van, az elmondaná a véleményét?

Figyelt kérdés
Továbbá az App Store-ban milyenek az ingyenes alkalmazások?
2014. júl. 1. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Habár ugyanaz a bele, kinőtte az i5 betegségeit. A szóbeszéd ellenére ez is full acélvázas telefon, csak a héja kemény műanyag, ezáltal strapabíróbb, nem kopik.

Fénygépe kiváló, GPS 1 mp alatt talál jelet, wifi is érzékeny. A hangerő sokszor túl sok is, kihangosítás nélkül méterekről hallani full hangerőn.


Store-ban van rengeteg ingyenes alkalmazás, de a fizetősek sem egetverő árúak. 1-5 dollár.

2014. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a részletes válaszod, megy a zöld :D

Várom a többi a véleményt.

2014. júl. 1. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a két 27%-os oltani :)
2014. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nincs 5C-m, de szerintem a sima 5 jobban néz ki! mondjuk tényleg attól, hogy műanyag nem kell félni (mint ahogyan az első kommentelő is írta) mert valamivel meg van erősítve és ha megfogod nem ez az olcsó műanyag érzés jön le (mint nekem a samsung telefonoknál)
2014. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!