Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki ( aki ért hozzá)...

Mocsivok kérdése:

Valaki ( aki ért hozzá) elmondaná a véleményét erről a configról, mert most vennék egy költséghatékony gépet, minnél jobb teljesítménnyel?

Figyelt kérdés

Konfig:

proci: AMD FX 6300

táp: fsp hexa 500W

lap: asrock 970 extreme 4

ezeken kívül minden megvan a régi gépből, ezeket akarom csak újítani... igazából semmiben nem vagyok biztos, ezért várom a javaslatokat! előre is köszönöm!



2013. júl. 30. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hexa 500 helyett inkább CM GX450 vagy XFX 450 legyen. amúgy a VGA milyen? mire használod a gépet?
2013. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem lap helyett egy Asus M5A97 R2.0
2013. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vga?fsp raider 550 et vegyél

mennyid van összesen rá?

2013. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fontos lenne, hogy sok USB 3.0 (min. 2) port legyen a lapon... Egyébként leginkább gamelnék a gépen, de családi adatok kezelése is lenne rajta.. újabb kérdés: Ehhez a procihoz már jó lenne a vízhűtés? Eddigi kommenteket köszönöm.
2013. júl. 30. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
és a videokártyád milyen típusú?
2013. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a keretem az egészre 85k ebből 60k-t szánok az alaplap proci együttesre. Egyébként a vidikártya típusa tárgytalan, mert az is le lesz cserélve, arról elég annyi, hogy támogat AMD és INTEL procit egyaránt, de én AMD-t szeretnék, mert az költséghatékonyabb.
2013. júl. 30. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!