Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kijön az iPhone 6, akkor...

Ha kijön az iPhone 6, akkor 4S-t egyáltalán fognak még gyártani?

Figyelt kérdés
Ha nem lesz már 4S akkor kb mennyit csökken a sima 5nek az ára?

2014. júl. 2. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

erre most még nem lehet tudni a választ, hogy lehet-e majd kapni i4S-t. valószínű nem fogják már árulni a hivatalos boltokban, ha folytatódik az eddigi tendencia, mert mindig jön egy új telefon a legrégebbit meg már nem árulják, de hogy végül mit csinálnak azt csak Tim Cook tudhatja :D

amúgy meg már sima 5öt se gyártanak (szerintem) hanem a helyett lehet kapni az 5c-t ami ugyan az csak műanyag házban.

2014. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem az 5C valahogy nem tetszik:S ez a műanyag hátlap miatt szerintem meg mert nagyon színes. Na mindegy, köszi a választ:) azért érdekelt mert telefon vásárlás előtt vagyok és 4S-t szeretnék. Csak ugye megtudtam ,hogy jön az iPhone 6 és úgy vagyok vele, hogy megvárom és akkor biztosan lemegy a 4S ára. Ha addigra meg már nem kapok sehol 4S-t maradok az 5nél:D
2014. júl. 2. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Ha folytatódik a korábbi tendencia, akkor valóban le fogják állítani a gyártást, azonban az Apple az utóbbi években, Cook vezetése alatt csinált már pár érdekes dolgot. Például a távol-keleten elkezdték ismét gyártani a már 4 éves 4-et, mivel a drágább modellekből nem fogyott elég. Így, elképzelhető, hogy a 4S-t is fogják gyártani, mint egy olcsóbb alternatívát.
2014. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

iPhone 4S-t most 99.000. ért lehet kapni az iCentre boltokban. (8GB). Ennél olcsóbban sehol de szerintem az egy nagyon penge tecsi, szuper kamerával erös hardverrel, az iOS 7 is szépen fut rajta.

Ha Neked nem fontos a legujabb op rendszer, meg az hogy a legutolsó szériás telód legyen ( engem pl ez hidegen hagy), akkor nyugodtan vedd meg, nem fogsz csalódni!

2014. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom Mindenkinek a normalis valaszokat!:)
2014. júl. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!