@Elomania.kerci kérdése:

HTC vs. Iphone?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy htc one mini 2(m8), s ezek előtt láttam már az m8, ami nem ragadott el, de ez a mérete miatt, illetve a kamera is szerintem jobb, szóval megtetszett... Az lenne a kérdésem, hogy 2 évre vásárolnék egy mobilt, s nem tudom, hogy ez az mini 2 kiszolgálna-e vagy hülyéskedne-e a ram. Az alapelképzelésem az egy iphone 5 vagy ha majd megjelenik a 6, akkor egy 5s volt, ám ez nagyon megtetszett. Szerintetek melyiket kéne vásároljam? S miért?

2014. júl. 2. 20:27
 1/9 b95 ***** válasza:

Azért beletelt egy kis időbe, hogy kibogarássza, mit is szeretnél. :D

Magyar nyelvet tetszik-e beszélni?


Mindenesetre a HTC One Mini 2 szerintem jobb választás, mint egy iPhone.

2014. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Iphone 5 sokkal fejlettebb minden téren mint egy frissen bejött márkájú izé(HTC), az Phone nem nagyon látja a szervizet ellentétben az ilyen ismeretlen cuccokkal, tehát Iphone 5! ÉS mellesleg jobban van támogatva az IOS szoftverileg, mint az android...
2014. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Saavedro ***** válasza:
Első, mennyire vagy te ebben otthon? A HTC rakta össze még az első Nexust, sőt a világ első androidos okostelefonját is, mellesleg a legjobb Windows Mobile-t is (HD2).
2014. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 b95 ***** válasza:

Saavedro: Az az első második lesz :)


#2:

Újonnan jött??? WTF? A HTC a 90-es évek óta gyárt PDA-kat, míg az Epöl csak 2007 óta. Akkor ki az újonnan érkezett?

A HTC-t cirka 15 év tapasztalattal nem nevezném friss márkának.

Te kb. a tipikus semmit nem tudó Apple fan lehetsz.


De amúgy áruld már el miben fejletteb az a csuda iPhone? Komolyan érdekel.

2014. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 b95 ***** válasza:

Illetve pontosítanék:

Az Apple a szó szoros értelemben ma sem gyárt mobilt, hisz azt a Foxconn gyártja, különböző gyártók alkatrészeiből.

2014. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
Már réges régen volt htc, amikor az apple elkezdetg gyártatni, meg vásárolgatni dolgokat.
2014. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Saavedro ***** válasza:
Valóban, vmit nagyon félrenéztem...
2014. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Iphone-om nem volt még, de a HTC-m már lassan 2 éve tökéletesen működik! :) (HTC One x)
2014. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ismerek mondjuk m8-ast is és ő is elégedett :)
2014. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!