Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony, LG, Huawei, Alcatel,...

Sony, LG, Huawei, Alcatel, HTC, Samsung vagy Nokia?

Figyelt kérdés
Mostani telefonom Alcatel OT 995, ezt szeretném minden tekintetben egy jobbra cserélni. Szeptemberre tervezem a vásárlást, tmobileba, 40 ezertől 80 ezerig érdekelnek a telefonok. Szempontok; a kijelző lehetőleg legyen viszonylag szép és min. 4,5 inch.Elsődleges másodlagos kamera viszonylag szép képet és videot csinaljon a kategoriajan belul.1080p filmek lejátszására legyen alkalmas. Viszonylag gyors legyen, ne akadozzon, de nem jatekra hasznalnam, hanem általános használat, inkább internet. A kijelző típusa hogy hd qhd ips ezek semmit nem mondanak nekem, minél szebbet szeretnék. 4g nem fontos, 3g jelem is alig van. Az android tipusa hogy pl 4.1 vagy 4.3 szerintem lényegtelen, elvileg tudom frissíteni, de nem értek hozzá. GPS legyen benne, és működjön is. Akkumulátor illetve belső memória nem annyira fontos, nem nyomkodom állandóan, így viszonylag sokáig bírja. Remélem tudtok alternatívákat mondani, hogy pl 40 ezerért ez éri meg, de 50ért ez jobb, stb 80-ig.

2014. júl. 3. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a tavalyi csúcskészülékek valamelyikét venném. Galaxy S4,vagy S3 LTE, LG G1, vagy G2, Sony Xperia Z1,...Még mindig ott vannak szeren, HD, full HD kijelzővel, négymagos procival...
2014. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
LG G2 tmobilenál 120 ezer :/
2014. júl. 3. 11:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Sony xperia SP.
2014. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az SP egy kula. Inkább M2
2014. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat, de kicsit jobban tudnátok indokolni hogy melyiket és miért ajánlanátok? Valamint tmobileban szeretném venni, ott 40-80 ezer kategóriába be kéne hogy férjen, esetleg ha tudtok más helyet ahol olcsóbban betudom szerezni linkeljétek be.
2014. júl. 3. 13:13
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Az originallal kérd 75e forintért

2014. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nézelődtem, Huawei ascend g6 illetve g630 nekem jónak tűnik, g6nak jobb az előlapi kamerája viszont kisebb és csúnyább a kijelzője, g630 pedig nagyobb és szebb kijelzővel van.
2014. júl. 3. 18:38
 8/11 anonim ***** válasza:
bemész egy gsm boltba, és ott kézbeveszed az óhajtott vasat... aztán vagy tetszik, vagy nem..de itt, így elég fura ....
2014. júl. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de a 40-80 ezerig lévő kategóriába szeretném a lehető legjobb telefont megvenni, és ehhez szeretnék tanácsokat, mivel nem vagyok otthon okostelefonokban.
2014. júl. 4. 13:57
 10/11 anonim válasza:
szerintem a sony xperia sp (a 4. válaszolónak üzenem hogy elöbb hasonlitsa össze és utána mondjon bármit mert az sp a jobb egyedül z első kamerája egy nagyon kicsivel szebb)amúgy a procija jó , akijelzője egész nagy , a gyorsaságával és az aksijával nincs baj ha nem raksz rá bizonytalan appokat de ezen kivül még a nokia 625 vagy 730 ami egész jó bár én nem bizok a windows phone okban.A huawei és alcatel telókat szerintem haggyad még a htc telóknál hasonlitgathatnál hátha találsz jobbat! remélem segtettem! :D
2014. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!