Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha e-packkel fizetem a t-mobil...

Ha e-packkel fizetem a t-mobile-os számlám ahhoz feltétlen szükséges a távszámla?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam, kitöltöttem mindent és ma beléptem a t-mobile oldalán a számlákhoz és ott láttam az összeget, amit bankkártyával kifizettem. Így az oldal átirányított az OTP-hez és onnan utaltam. Így is az e-pack szolgáltatást használtam, tehát 300 Ft-tal kevesebbet fizetek?

Vagy azt mindenképp a tavszamla.hu -ról kell?


Azért nem tudom, mert június 30-án váltottam erre az e-pack-re így csak egy napot kellett kifizetnem, ami 17 Ft. volt. De jövőhónapban is így csináljam?



2014. júl. 3. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ha e-pack kedvezményt akarsz, akkor a számláidat elektronikus úton egyenlítsd ki!
2015. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!