Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jótállás nélkül kitudják...

Jótállás nélkül kitudják cserélni, vagy meg tudják javítani a telefonomat?

Figyelt kérdés

Tmobile webshopról rendeltem egy telefont, fél hónapja. Ma elromlott, se kép se hang. A jótállási jegyet vagy nem kaptam meg, vagy elveszítettem.

De kaptam emailt arról, hogy megérkezett a telefon és hogy kifizettem.

Valamint az utánvét nyugta is megvan. Elfogadják ezt így?


2014. júl. 4. 20:23
 1/3 b95 ***** válasza:
Szerintem nem fogadják el, de egy próbát mindenképpen megér.
2014. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy szervizt mennyire érdekel az email, meg az utánvétes nyugta. Hívd fel a céget, ahonnan rendelted a telót, és mond el a gondodat. Ők küldhetnek uj jótállási jegyet, vagy megmondják mit tegyél.
2014. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Épp a minap kérdeztem meg. Az a titka hogy ne az egysejtű ügyintézővel beszélj hanem valami fejessel.


Vagy számla kell, vagy a jótállási jegy, mindkettővel lehet gariztatni. A faszi szerint idén már nem is adnak minden esetben garancialevelet, le lehet tölteni a honlapról ha bejelentkezel a számoddal és kódoddal.

2014. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!