Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile előfizetéssel kapcsol...

T-mobile előfizetéssel kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még előfizetős csak most. 1990Ft a részlet+3490 a Move S díjcsomag havidíja. Most kaptam a számlát, amiben benne van ugye az 1990ft a telefonra és a 3490ft helyett, ami a move s-ért kellene fizetni, csak 1342Ft van beírva. Ez miért van? Nem teljesen értem.
2014. júl. 5. 10:31
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
Nekünk a részlet és a havidíj külön számlán ment.
2014. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első hónap?

Mert ott a havidíjat le szokták "osztani".

Azaz ha nem pont a hónap indításakor veszed, hanem mondjuk csak a hónap közepén, akkor csak a fél hónapot számlázzák ki.

2014. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, valószínűleg azért, mert a fordulónaptól számítva kevesebb, mint egy hónapot használtad a díjcsomagot. Vagy pedig valamilyen kedvezmény volt rá.
2014. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!