Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP-t vagy Sony...

Taker258 kérdése:

Sony Xperia SP-t vagy Sony Xperia M2-t vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik erosebb hardware-esen?

2014. júl. 6. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az M2-nek gyorsabb a processzora, de azért az SP-é se lassú, aminek viszont jobb a grafikus gyorsítója (GPU). Ezen kívül az SP-nek nagyobb a kijelző pixelsűrűsége, az akksi kapacitása, és van rajta LTE is! Atöbbi dologban szinte teljesen egyformák!

Húgom barátjának is SP van, és nagyon elégedett vele! Bár volt, hogy 1-2 napot sz#rakodott, na de melyik telefon nem?

Szóval én inkább az SP-t mondom, de azért az igényeid és ízlésed miatt hasonlítsd össze magad is, mielőtt döntenél:


[link]

2014. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az M2 GPU-ja meg sok eros jatekot el tud vinni,nem?
2014. júl. 6. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyers erőben az SP erősebb kicsit, de az SW kuka rajta.Összességében nem rossz az SP, de az elcseszett frissítés miatt (amit lehet javítanak, lehet nem) inkább az M2.(erre jönni fog a KitKat)
2014. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kurbaszov ***** válasza:
Vegyél ZR-t én is azt vettem. Fasza.
2014. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!