Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lenne jobb választás?

DikkSu kérdése:

Hogy lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Az alábbi telefont szeretném megvenni előfizetésre,és az lenne a kérdésem hogy melyik tarifa csomag éri meg a legjobban ha minél olcsóbban akarok kijönni?illetve ne húzzon le nagyon a T-Mobil. link: [link]

2014. júl. 6. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, mennyit telefonálsz egy hónapban...
2014. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset...Azt megtudnád mondani hogy hogy kell érteni pontosan:hogy ha a tarifa csomag havidaíja xy összeg,és a vásárláskor én fizetek xy összeget a telefonért,akkor az említett havidíjban a tarifa csomag ára+a telefon ára is benne van?
2014. júl. 6. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire nehéz elolvasni a weblapon az infókat? E-mailben érdeklődni? Felhívni az ügyfélszolgálatot? Személyesen megkérdezni őket?
2014. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen nehéz értelmes,témához füzödő választ adni?Nem azt kérdeztem hogy hol érdeklődjek,hanem hogy mi lehet a legkedvezőbb csomag a készüléknél,és mit kell fizetni akkor érte...Azt meg köszönném ha a következő kommentben ezeket figyelembe véve írnél(ha írsz)...köszönöm.
2014. júl. 6. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
És ezekre a kérdésekre vajon ki tud pontos választ adni? Csak nem a szolgáltató? Teringettét...
2014. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor körübelülre szeretném tudni.(remélem ebbe is bele lehet majd kötni)
2014. júl. 6. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Fizetsz egy kezdőrészletet ami ebben az esetben bármelyik csomagot választva 0Ft. Ez után két számlát fogsz kapni, az egyik a csomagod havidíja, a másik a telefon törlesztőrészlete.

Azt mondtad nem telefonálsz sokat, akkor a Move S csomag bőven elég kell, hogy legyen (más kérdés, hogy a 200MB net elég, és nem tudom, hogy ehhez a csomaghoz lehet-e rendelni adatforgalom bővítést).

Szóval a Move S havi 3490Ft, a telefon törlesztőrészlete 1590Ft, azaz havonta Te 5080Ft-t fizetsz a Telekomnak.

Bár én akkor már inkább egyben kifizetném azt a 38000 forintot, minthogy 24 hónapon át 1590Forintos csekket kapjak a telefonról.

2014. júl. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat,hasznosabb volt mint az elöző 3,ment a zöld pacsi ;)
2014. júl. 7. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!