Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus F6! Vélemény?

Lg Optimus F6! Vélemény?

Figyelt kérdés

Bármiről írhattok véleményt ami ezzel kapcsolatban. Ha szerintetek nem érdemes megvenni akkor ajánljatok helyette másik készüléket.

Előre is köszi a válaszokat

UI: ha lehet ne iyln szakkifejezéseket mondjatok mert azokat nem ismerem. :) :D



2014. júl. 7. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyenem van már több mint fél éve, ebben az árkategóriában nem nagyon van jobb! Játékok jól futnak, szinte mind, hamarosan jön az Android 4.4 KitKat frissítés, LTE, 4G képes, 8MP-es kamera, FHD 30fps videófelvétellel, NFC képes ráadásul, ami extra. Gorilla Glass 2 karcálló üveggel ellátva egy IPS kijelő aminek a betekintési szöge kiemelkedő.
2014. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Még írhattok!! :D
2014. júl. 7. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
En irtam uzit az L90rol . Meg azt irnam , hogy sokkal jobb es erosebb az akkuja az l90nek .
2014. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

LG F6 akkuja: 2460mAh

az L90-é pedig: 2450mAh :D

Viszont az L90 4 magos...

2014. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Budwa ***** válasza:

A telefon nagyon jó szerintem.

közepes játékra is kiváló, nagyon erős nagyon részletes grafikánál elhasal a telefon és kilép. 1 gb ram elég, hétközpai használatra, annyi kell! nem igazán nyerő ez a telefon ha nagyon sokat vársz tőle. Ár érték arányban nagyon jó telefon tényleg, sok mindenre kiválóan használható. Igaz agyon pakolni nem kell ,mert belassul Arra vigyázni kell nagyon.

2014. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ELŐNY:

Ár-érték arányban jó

Kijelzője még épp jó nem túl nagy, de nem is kicsi

Van rajta középső gomb ( ha lefagy újraindítani )

Képernyő fotó külön gombbal

Nagy memó hely

Gyors Wi-Fi

Játékokat, alkalmazásokat jól viszi


HÁTRÁNY:

A vakuja nem az igazi

Kicsit csúnya hátulról ( de vannak tök jó tokok rá )

Fülese nem az igazi hadsetnek de használható azért beszélésre


Én ajánlom, szerintem megéri azért :)

2014. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Budwa ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés hátránya van, nyugodtan lehet használni arra amire alap szinten kell. Jó, sok dolgot ne várj tőle, kicsit komolyabb játékot szeretnél nem fog elindulni. De átlagos játékokra kiváló.
2014. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért az utsó válaszoló egy kicsit fogja vissza magát a játékkal kapcsolatban:D Ebben az árkategóriában kiváló készülék csak ajánlani tudom.
2014. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!