Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatotok az LG G2...

Mi a tapasztalatotok az LG G2 mobilkészülékről?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek már volt LG telefonja, és nem volt vele elégedett, mert mindig lassú volt és lefagyott. Az még a régebbi LG telefon volt, így azért erről a G2-es változatról megnézett bemutató videók eléggé bizalomgerjesztőek. Ha valakinek van vagy volt ilyen telefonja, akkor legyen szíves velem megosztani pozitív, és ha van akkor negatív élményét is a mobillal kapcsolatban. :)

2014. júl. 7. 12:24
 1/1 anonim válasza:

Pozitív: tökéletesen elégedett vagyok vele 3 hete vettem, nincs fagyás, jó kamera, egy hete hogy kijavították az összes eddigi hibáját egy szoftverfrissítéssel (bal füles recseg 50% feletti hangerőn, bluetooth akkumlátor fogyasztásának jelzése a bleatooth lekapcsolt állapotában) de mint mondtam ezeket a hibákat kijavították.

Az egyik legjobb (ha nem a legjobb) hangkártya van benne (192khz 24 bit) az üzemidő tökéletes az egész napot kibírja nyúzással. Gyönyörű kijelző, elég nagy miközben a vékony káva miatt az egyik legkompaktabb készülék ebben a méretben. Nagyon ajánlom nekem bejött, a hozzá kapott füles is egész jól szól.

A belső tárhely bővítését én pendriveval oldottam meg (microduo kingston otg pendrive). Gördülékeny, nem laggol nem fagy , egyezer se sikerült megakasztanom.


Negatív: semmi

2014. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!