Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-osok! Az iPhone 4S nem...

IPhone-osok! Az iPhone 4S nem lassú?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Samsung Galaxy S Advance-om van. Elegem van a Samsungokból is és az Androidól is, mindenképp váltani szeretnék.

iPhone 4S-t nézegettem, viszont annál még a az Advance-ba is több RAM van.


Mi a véleményetek ERRŐL a telefonról? Ha tehetném, 5S-t vennék, nyilván, de azt sajnos nem tudok.


OLYAN VÁLASZOKAT NEM KÉREK, KÖSZÖNÖM SZÉPEN, HOGY AZ IPHONE SZ@R, ENNYI PÉNZÉRT AKKOR MÁR INKÁBB EZT MEG AZT VEGYEK, STB.!!!

KONKRÉTAN AZ IPHONE 4S-RE VAGYOK KÍVÁNCSI, HOGY PÁR HÓNAP/ÉV MÚLTÁVAL HOGYAN MŰKÖDNEK.



2014. júl. 12. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
nem
2014. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja, és csak 8GB-os van a szolgáltatómnál.
2014. júl. 12. 16:33
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
nem hát, teljesen vállalható, és használható...úgyis csak az szokta mondani az ellenkezőjét, akinek sosem volt még...én ugyan már eladtam, de nem azért, mert nem tudtam volna még használni legalább egy másfél évig...
2014. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha eleged van az androidból akkor nem muszáj iPhone-t venni. Ott van pl a Windows Phone.


Most még normálisan működik a telefon, de kb 2 évre tervezi egy ember a telefonját és addigra már kevés lesz. Nem fogja megkapni az iOs 9-et, csak a 8-at(az eddigi tapasztalatok alapján)

2014. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 12. 16:50
 6/17 anonim ***** válasza:

8 gigásat semmiképp ne vegyél. eleinte lehet elég lesz, de 2 hét, és az általad használt appok, zenék felkerülnek rá, és csak szívni fogsz vele, mert 1-2 GB-ot kell beosztani egyéb célokra.

windows phone-t annyira nem ajánlom...bár tény hogy olcsóbb, én lumia 1020-ra váltottam a fentebb említett 4S-emet, én is azért váltottam, mert kevés volt a 16 gigás iPhone, 32 gigásként meg az 1020 egy 20assal volt olcsóbb, mintha mondjuk vettem volna egy iPhone 5-öt...de iOS után nagy csalódás a rendszer...ez persze még változhat, de szerintem még mindig nem jött el az ideje...

2014. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
kipróbáltad a 8.1-et?? sokat fejlődött
2014. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meg ne szolgáltatónál vedd.. kezemet tenném rá, hogy függetlenül olcsóbb a 16-os mint a függő 8-as..
2014. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
igen, 8.1 van fenn, valójában nem is a rendszerrel van a gondom, hanem a külső alkalmazásokkal. más kérdéseknél is leírtam már, hogy anno 8-ban jó volt az integrált facebook, most viszont sem a véglegessel, sem a facebook beta-val nem vagyok képes arra, hogy mobilnettel egy képet feltöltsek. 10 percig tölt, aztán kiírja, hogy nem lehet. meg szóval inkább ilyesmi jellegű gondjaim vannak vele, ami iOS-en gördülékenyebben ment(ott például eleve tömörítette is a képeket, és korlátozott mobilnettel is fél perc alatt feltöltötte, itt meg valószínű a 2 megás, 5 mpixeles képet akarja tölteni...amúgy sincs semmi értelme, mert a fb 3 mpixeles, 4-500 kb-osakká tömöríti...:D)
2014. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem magánszemélyként vagyok a T-Mobile-nál, így olcsóbban tudok telefont venni.


Igazából semmi más nincs a telefonomon most sem, mint a képek, amiket készítek, illetve néhány app pluszban, amit letöltöttem. Zenét nem telefonon hallgatok. Netezésre sokat használom, illetve Facebook, e-mailek.


16 gigásat venném amúgy szívem szerint, de T-nél csak 8 gigás van. :( Nem nagyon találtam máshol sem 16 Gb-osat, normális áron. Ami pedig ráadás, hogy részletre szeretném venni.


Windows phone szóba sem jöhet, próbáltam már, de nekem nem jött be.

2014. júl. 12. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!