Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-osok! Az iPhone 4S nem...

IPhone-osok! Az iPhone 4S nem lassú?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Samsung Galaxy S Advance-om van. Elegem van a Samsungokból is és az Androidól is, mindenképp váltani szeretnék.

iPhone 4S-t nézegettem, viszont annál még a az Advance-ba is több RAM van.


Mi a véleményetek ERRŐL a telefonról? Ha tehetném, 5S-t vennék, nyilván, de azt sajnos nem tudok.


OLYAN VÁLASZOKAT NEM KÉREK, KÖSZÖNÖM SZÉPEN, HOGY AZ IPHONE SZ@R, ENNYI PÉNZÉRT AKKOR MÁR INKÁBB EZT MEG AZT VEGYEK, STB.!!!

KONKRÉTAN AZ IPHONE 4S-RE VAGYOK KÍVÁNCSI, HOGY PÁR HÓNAP/ÉV MÚLTÁVAL HOGYAN MŰKÖDNEK.



2014. júl. 12. 16:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a 8Gb-ossat, mivel abból az iOS elfoglal 3Gb-ot. Én 5Gb-al semmit sem tudnék kezdeni, hiszen nekem, csak az iPhone-jaimon lévő fotók foglalnak el 6Gb-ot. Tehát inkább fizess többet, de ne kelljen azon gondolkodnod, hogy ha az ismerősöd küld neked egy képet iMessage-en megkapod-e. Ha pedig meg szeretnéd, nem, de meg szeretnéd kapni, akkor mit törölj le. Aztán ha hírtelen meg akarsz örökíteni egy fontos pillanatot, előkapod az iphonod, megcsinálod a fényképezés előkészületeit, majd katt a gombra, és kiírja, hogy nincs hely. Én személy szerint a profi fotóimat nyilván nem iPhonnal csinálom, de volt már rá példa, hogy profi fotót készítettem az iPhonommal, tehát a képeim nagy része (500Gb) a Macemen van. Persze ez "én vagyok". lehet, hogy neked simán elég lenne a 8Gb, bár nem nagyon hiszem.
2014. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kb. hány MB a legnagyobb kép, amit csinálni lehet vele?
2014. júl. 13. 12:25
 13/17 A kérdező kommentje:

Másfél éve használt Androidom tárhelye jelenleg így néz ki:

[link]


Azért kérdezem, mert nem tudom, iOS-on mi mennyit foglal. Ha nagyon megtelne képekkel, felrakom gépre, igazából az a legkevesebb gond.

Játszani nem igazán szoktam, max pár napig, aztán megunom és letörlöm.

Facebook, Instagram, Skype, Viber, mail. Leginkább erre használom a telefont.

2014. júl. 13. 12:42
 14/17 A kérdező kommentje:
+ netezés, persze.
2014. júl. 13. 12:46
 15/17 anonim ***** válasza:
ezek is foglalnak használva őket. például nekem a Facebook 300 megát foglal, de egyébként én aktívan használom az iMessage-et is, ott is van jó sok melléklet, az foglal 700 megát. szűkösen el lehet rajta férni, ha mondjuk maximum ilyen 30-40 megás angry birds szintű játék van rajta, meg minimális zene. videózni azt szinte tényleg egy megoldhatatlan feladat, mert mint írtam előrébb, a fullHD elég gyorsan betölti a helyet, kb üresen egy olyan fél órát lehetne szerintem videózni vele.
2014. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A 4S azért jó, mert iOS 8 lesz rajta. nekem is 8gb-s van, és Apple Dev-es létemre Beta-ban megy rajta a 8, fagyás nélkül. Nekem semmi panaszom nincs rá, 5 csak egy hajszállal jobb, meg ugye nagyobb
2014. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nézelődök, ha találok valahol 16 gigásat, amit meg tudok venni részletre, akkor mindenképp olyat fogok. De mindenhol csak a 8GB-ossal találkozok. :(

2014. júl. 13. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!