Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 vagy Sony Z1...

Nokia Lumia 925 vagy Sony Z1 Compact?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani a két telefon között.A platform nem számít mert mind2-t használtam.A telefon mérete is pont megfelelő(max 4.5").Hosszútávra szeretném(3 év) a készüléket.Ti melyiket választanátok?

2014. júl. 13. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hosszútávra talán én azért választanám a Lumia 925-öt, mert az oprendszer támogatottságra években mérhető, Androidnál viszont inkább kiadnak egy új telefont ahelyett, hogy a régiekre csinálnák meg a frissitést. Persze frissités nélkül is használható lesz a Z1C, de ha egy esetleges új főverziót nem kap meg, akkor szivás. Ill. a fémkeret is ott van, ami hosszabbtávon tartósabb lehet egy sima műanyag keretű telefonnál.
2014. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nokiát választanám. Biztos, hogy meg fog kapni minden frissítést, ellenben az androidosnál valószínűtlen, hogy akár egyet is megkap
2014. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kurbaszov ***** válasza:
0%
Z1C. Szerintem az jó. Bár én Sony-s vagyok, de aki lumiát ír, az meg Nokiás...
2014. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!