Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy iphone...

Szeretnék venni egy iphone 5-öt, szerintetek ez eredeti?

Figyelt kérdés

Szerintetek clone, vagy eredeti?:)


[link]


[link]



2014. júl. 13. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Képek alapján eredeti, de semmi sem garantálja, hogy ez az ő készülékét ábrázolja, vagy hogy az elküldött dobozban ez lesz, illetve hogy egyáltalán küld valamit. Ilyen értékű telefonnál célszerű személyesen találkozni, ahol meggyőződhetsz a készülék eredetéről, illetve hogy ki lett-e már fizetve (részletfizetésre vásárolt telefonokat le szokták tiltani, ha nem fizetik tovább a részleteket).
2014. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) személyesen veszem át, csak megszerettem volna győződni hogy eredeti
2014. júl. 13. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Oké, helyes. Számlát mindenképp kérj, hogy ellenőrizhesd, hogy az eladóé (azaz nem lopott), illetve hogy ki lett már fizetve. Sajnos pár "élelmes" átverőgép miatt máshogy kockázatos készüléket venni...
2014. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi
2014. júl. 13. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nocsak, belegázoltam egy nepper lelkébe?:D Ha úgy gondolod, pontatlan dolgot írtam, javíts.
2014. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!