Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek alapjan eleg lenne a...

Ezek alapjan eleg lenne a 16GB-os iPhone 5S?

Figyelt kérdés

A mostani telomon van kb. 150 db (1.5-2 giganyi) zenem, kepem pedig kb. 500 db, video 1-2, de csak ilyen par masodpercesek. Alkalmazasok kozul a kovetkezoket hasznalom: Facebook, Messenger, Tumblr, Instagram, Instasize, Snapchat, Weheartit, YouTube, Viber, illetve szotar es szamologep van meg rajta. Jatszani inkabb az iPaddel szoktam, a telefonomon 2 db jatek van, a Stickman Soccer, es a 2048. Filmeket rakni is inkabb az iPadre szoktam, nyilvan sokkal jobb azon nezni, mint egy 4 inches kijelzon, szoval ezen a szokasomon nem hinnem, hogy valtoztatni fogok.

Ezek alapjan ugye elfernek 16 GB-n? Nem akarok feleslegesen kiadni meg tobb penzt, ha rengeteg tarhelyet kihasznalatlanul hagynek a 32 GB-osban, de ugye az iPhone nem bovitheto, es ezert felek, hogy esetleg nem fernek el, bar a mostani telefonomon 12 GB-on (4 GB belso tarhely+memoriakartya) kenyelmesen elferek.

Bocsi, ha butanak tunik a kerdesem, de inkabb biztosra megyek, minthogy pofara essek.



2014. júl. 16. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, ezzel durván olyan 6-7 gigás szabad hellyel fogsz gazdálkodni, legalábbis nekem kb. ennyi volt hasonló igénybevétellel.
2014. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy szamoltam, nekem is legrosszabb esetben 5 GB szabad tarhely jott ki, de azert kellett a megerosites. :D Koszi!
2014. júl. 16. 08:37
 3/4 Saavedro ***** válasza:
Ezek alapjan eleg lenne a 16GB-os iPhone 5S? - mire nem elég az a telefon...? :D
2014. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
? A lenyeg a 16 GB-n van. :D
2014. aug. 14. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!