Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Li-ion akkumulátoros telefonom...

Li-ion akkumulátoros telefonom hogyan kezeljem hogy leheto legtovabb birja élettartamra?

Figyelt kérdés
Tehát hány százalékig meritsem meg ilyesmik 25%-ig meritem ejszakara meg ne hagyjam fent. Tehát ne hagyjam fent miután feltoltődik? Vagy mik az otleteitek?
2014. júl. 16. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Használd úgy ahogy szükséges, számottevően nem csökken az élettartama évek alatt sem.
2014. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehá merithetem ossze vissza. Toltogethetem ossze vissza. Nem lesz baja?
2014. júl. 16. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Lemeríteni nem ajánlatos. Addig hagyod a töltőn, ameddig akarod. Úgyis lekapcsol, ha feltöltődött.
2014. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

és akármikor le is vehetem a töltőről? Tehát ha 70%-on van akkor is levehetem, és mondjuk 10 perc múlva visszarakhatom, akkor sem lesz neki élettartam rövidülése?

Mert az elején van a gyors töltődés, meg a folyamatos, meg ilyen kis élettartam hosszabbításos dolog ami 10 percig megy. Ezt a battery doctor program írta ki, meg olvastam hogy eleinte gyorsan töltődik és egyre lassabban, ezt már észre is vettem, hogy 70%-on aránylag gyorsan fent van.

90% után kezd el jelentősen lassulni a töltés.

tehát nem jó neki ha 25 % alatt van a töltöttségi szint, azon kívül bárhogyan használhatom? leghosszabb élettartamot szeretném neki.

2014. júl. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!