Sony xperia x8?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy már 4 éve vásároltam a mobilomat (xperia x8) és még mindig az a gyári android pontosan: 1.3.A verzió van és írja, hogy frissítés van 2.1.1.esre. Érdemes lenne frissítenem? miben újulna meg? tudnék rá tölteni mondjuk facebook messengert? 2.1.1 verziónál vagy esetleg skypot?


Köszi a választ előre is:)


2014. júl. 16. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyárilag 2.1 volt rajta amikor megvettem, de szerintem arra sem lehet majd rá tenni a messengert.
2014. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ahh kár ezért tettem volna fel ezt az applikációt de akkor ezek szerint nem támogatja a 2.1es rendszert...
2014. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2.1 is épp elég elavult, hogy sok minden már ne támogassa. Jobban jársz ha rootlod és főzött romokat próbálsz ki ami frissebb.
2014. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2.1 nekem tökéletes lenne ha mondjuk facebook messengert már elbírná... de hát ha nem akkor nem :( köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2014. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!