Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom eldönteni hogy a...

Nem tudom eldönteni hogy a Nokia Lumia 625-öt, vagy a Lumia 630/635-öt vegyem meg? Van valakinek ilyen telefonja mik a tapasztalatok vele?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lumia 625
2014. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jobb?
2014. júl. 17. 12:29
 3/23 anonim ***** válasza:

a 620-ról van infóm!

rettentő gyorsan merül (kicsi az akksija) sokszor újraindul magától...

win8 van rajta még mert nem jött meg a frissítés!

ergo a 620 nem a legjobb!

2014. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
igen, jobb. például videózni is fullHD-ben tud, van LED fotófénye is, bár talán üzemidőbe meg a másik kettő a jobb egy fokkal, de szerintem maga a lumia telefonok alapból átlagon felüli üzemidővel bírnak, szóval nem lenne a 625-tel se ilyen gond.
2014. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Akkor szerintem a 625 lesz mert úgy is lehet már frissíteni 8.1-re.
2014. júl. 17. 12:40
 6/23 anonim ***** válasza:

#4


Ha átlagon felüli az üzemidő akkor nem merülne le egy nap alatt! L620-as voltam!

Régen meg tudták oldani, hogy egy hétig bírja az akksija, most meg egy nap...

2014. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam hogy a 625 normál használat alatt 2 akár 3

napot is kíbir.

2014. júl. 17. 12:47
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen mert régen akkor néztél rá ha hívtak, vagy te hívtál, ez egy okostelefon, arra van, hogy egész nap nyomkodd majd éjszaka rárakd töltőre, laptoptól sem vársz el több napos üzemidőt.


Kibír 2 napot de én mindig rádugom este a töltőre a 625-öm. Egy hibája van csak, nincs benne iránytű(ez nem zavaró navigációnál, mert tudja, hogy merre megyek, de pár programot nem tudok használni)

2014. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
És napi használatban milyen a telefon nincs vele semmi gond?
2014. júl. 17. 14:38
 10/23 anonim ***** válasza:

Videót nem tudsz vele szerkezteni, ahoz kevés a ram.

Böngészni ideális, gyors és nagy a kijelző, zenét lehet vele halgatni, az Office egészen használható. Kábeleket elfelejtheted, automatikusan feltölti felhőbe a képeket, videókat. Sötétben zavaró, hogy nem világítanak a gombok. A kamerájával nem fogsz díjjakat nyerni, de ilyen árkategóriában egész jó. A kijelző strapabíró, de direkt ne karcolgasd, mert az nem szereti. Én egyszer falhoz vágtam véletlenül és semmi baja nem lett tőle.


Bocsi, hogy ömlesztve írok jót, rosszat, de így teljesebb a kép(meg úton is vagyok)

2014. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!