Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom eldönteni hogy a...

Nem tudom eldönteni hogy a Nokia Lumia 625-öt, vagy a Lumia 630/635-öt vegyem meg? Van valakinek ilyen telefonja mik a tapasztalatok vele?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 12:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
635ben elég jónak tűnik az akkumlátor (habár tény, hogy számszerűleg némiképp gyengébb. 625: 2000mAh, 635:1830mAh). De ez gyanítom gyakorlatban nem igazán észrevehető különbség. Ráadásul ezek csak gyári értékek, kis eltérés előfordulhat, meg idővel minden akkumlátor veszít a kapacitásából. Egyébként 625ben nem cserélhető az akkumlátor csak szervízben plusz pénzért. 635ben kiveszed, és helyére teszel egy újat, nem kell hozzá szervíz. Többi különbséget leírták előttem már
2014. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Lumia 625, igaz hogy kijelzője kevésbé szép de cserébe nagyobb, full hd-ban videózik a többi hd-ban, érintőgombok nem a kijelzőn vannak: lehet apróságnak tűnik de mindkettőt haználtam már és sokkal kényelmesebbb, és szerintem jobban is néz ki, de mindenkki ízlése más,

A lényeg az hogy 625 !!!!

2014. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 SimCity fan válasza:
Nekem Lumia 625-öm van és teljesen meg vagyok vele elégedve.Az hogy a gombokat nem látod a sötétben az csak egy ideig zavaró de ha már sok ideje használod akkor már reflex szerűen tudod hogy hol vannak a gombok. A kijelző tényleg nagyon strapabíró. Én nekem emeletes ágyam van és kb. havonta egyszer leesik és még nem lett semmi baja sem. És jó nagy az üzemideje.
2015. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!