Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni, ha a telefono...

Mit lehet tenni, ha a telefonom nem tud frissíteni már semmit sem, mert a belső tárhely megtelt? Ez nem volt mindig így, az elején pedig több minden volt rajt!

Figyelt kérdés
Időről időre jelezte, hogy csak tellik és tellik a belső tárhely. De hogy mivel? Pedig le volt tiltva a frissítés is! És szinte semmi sincs a telefonon!Csak a futás mérő programom, viber, egy élő háttér, messenger, facebook, office. A képek SD kártyára mennek!

2014. júl. 17. 15:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De mindenki attól a baxott clean mastertől áradozik mostanában.


Van egy régebbi és sokkal jobb az SD MAID...

2014. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hú köszi, remélem sikerül! :)
2014. júl. 17. 20:25
 13/17 A kérdező kommentje:
Hogy kell formázni a belső tárhelyet?
2014. júl. 17. 22:55
 14/17 anonim ***** válasza:

Beállítások/tárhely, ott valahol lentebb van egy belső tároló (lehet, hogy SD kártyaként szerepel) törlése menüpont. Ekkor viszont minden felhasználi tartalom törlődik, képek, videók, zenék stb.

De ezzel még nem úszod meg az újratelepítést, így még nem lesz hely ott ahol lennie kellene.

2014. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi! És újratelepíteni tudom én?
2014. júl. 21. 17:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze, csodálkozom, hogy eddig le sem írtam az egyik erre alkalmas program nevét: Sony Update Service.
2014. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezer köszi!!!
2014. júl. 22. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!