Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Blue mobile sim kártya...

Új Blue mobile sim kártya regisztrációja sikertelen?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy Blue mobileos sim kártyát. T-mobileról váltottam bluera. A telefonom kártya független, bekapcsolásnál kéri a pin kódot. Aktiválnom kéne a simet, de nem tudom mert amikor berakom a telefonba, azt írja hogy a sim kártya regisztrációja sikertelen és nincs hálózat, csak segélyhívást tudnék indítani. A weboldalon megadott számot nem tudom felhívni. Ilyen esetben mi a teendő?

2014. júl. 18. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod felhívni? Nincs másik telefon v.nem veszik fel?
2014. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másik telefonba nem tudom berakni a simet, erről meg azért nem mert nincs hálózat.
2014. júl. 18. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor írj nekik,hogy ilyen gondod van.


ugyintezes@bluemobile.hu

2014. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akik esetleg tervezik a cserét blue mobilera azoknak írom:


Néhány napot követően felhívtak a Blue mobiletól, hogy aktiválhatják -e a simkártyámat. Fél óra múlva már működött is a kártya, de csak független telefonban, kiderült, hogy az előző telefonom amiben próbáltam T-mobile függő volt.

2014. aug. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!