Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az, hogy az Iphone 4s...

Igaz az, hogy az Iphone 4s gyenge az új iOS-al?!

Figyelt kérdés
haver mondta, hogy az a baj a 4-ekkel, hogy az iOS 7-et nem úgy bírják, mint az 5 vagy 5s .

2014. júl. 19. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem úgy "bírják" de miért is kellene nekik? Az egyik 4, míg a másik 3 éves, és ahhoz képest nagyon szépen fut rajtuk a rendszer.

Mondjuk, hogy ha több évre tervezel telefont venni, akkor 5/5S-t vennék inkább. Jelenleg 4S-em van, és még mindig jó kis telefon, de ha most vennék akkor már újabbat.

2014. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem simán bírja, az apple ki se adta volna a 4s-re ha nem bírná

még az ios8 is gyors rajta, haverod egy troll

2014. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat az igazat megvallva az en iPhone 4S-em is szenvedett az iOS7-tel, nem mondom hogy hasznalhatatlan, de erezhetoen lassabb mint egy 5/5c/5s.
2014. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi probléma vele iphone 4s-en. Minden hiba nélkül, lassulás, akadás nélkül megy.
2014. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akadni nem fog, de nem tölti be olyan gyorsan a dolgokat mint az újabb iphone-ok.
2014. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én továbbmennék, sima 4esen is tökéletesen működik. Itt-ott megröccen, és picivel lassabb mint az 5ösök, dehát ettől még nyugodtan lehet aludni nem?
2014. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!