Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 5s az USA-ban?

Apple Iphone 5s az USA-ban?

Figyelt kérdés
Az USA-ban majdnem 3x olcsóbb az Apple jelenlegi csúcsmodellje mint szerény kis hazánkban. Hogy lehetne megoldani a rendelést, szállítást stb. akár nagyobb mennyiségben is? Megoldható-e, hogy itthon is használható legyen a sim és ha igen akkor hogyan?
2014. júl. 20. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát max úgy tudnád magyarországra hozni, h van az USA-ban ismerősöd aki megveszi és elhozza neked, de az a baj, h ha ez még sikerülne is akk itthon sajnos nem működne a telefon, max jailbreakkel tudnád megoldani ami a telefon op.rendszerének feltörését jelenti, de azt nagyon nem ajánlom mert akk az összes funkció ami jó egy apple termékben megszűnik+1 év múlva kukázhatod akk a telefont.:(
2014. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Usaban olcsóbb persze, DE ha végigolvasod, akkor ott

bizony 2 évet aláírnak, mint itt, ráadásul a

hálózatfüggőség miatt nem is fogod tudni használni.


A T-Mobile árulja egyedül kártyafüggetlenül, prepaid

SIMmel, de annak az ára $799, átszámítva cca 180e ft.

Ha hozzászámolod a postát, a szívességet, és ha itt

megfogják a vámon, nem olcsóbb, lehet még többe is fog

kerülni.

2014. júl. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha ismerős megvenné/rendelné az Apple hivatalos oldalából/üzletéből az nem lenne független ? Köszi az eddigieket! :)
2014. júl. 20. 08:08
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Kint is $799, ami kártyafüggetlen (USA T-Mobile-os SIM kártyával).


Ami $99, $199, $299, ott bizony havi $20-$50 előfizetési

díj van 2 évig...


Amerikában NEM tudsz csak telefont venni (újat) úgy, hogy

független legyen.


Nem fog menni, hidd el.


És miért kell pont iPhone 5S ? :)

2014. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Az nem független.Le van írva a honlapon is hogy at&t,Sprint vagy verizon.

Ugyanúgy a T-mobilos ár is fel van tüntetve, a legolcsóbb, 150.000 forint.

Én is így akartam behozatni ismerőssel vagy személyesen, de nem sok értelmét láttam.

2014. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy írták már, 200 dollár előfizetéssel van. Lehet kártyafüggetlen készüléket is venni Apple oldaláról, de az jóval drágább ($649).

A kinti készülékekről egy dolgot fontos még tudni: idehaza nem érvényes rájuk a garancia.

2014. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat most már értem ezt az egészet

Ultimate: azért mert mindig minden telót az iphonnal hasonlítanak össze. Es le akarom cserélni a mostani 4-et :D

2014. júl. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!