Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Sony xperia...

Melyiket vegyem? Sony xperia SP vagy M2?

Figyelt kérdés

ahogy néztem majdnem ugyanaz. az m2nek 1.2ghz quad core proci a masiknak 1.7 dual. viszont az sp 16 szoros zoom meg arc felismerő stb. a masiknak meg csak 4.


igazából azt akarok, hogy jó kamerája legyen és szép képet tudjak csinálni netezés meg játékok. melyiket válasszam?


2014. júl. 20. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Az igényeid szerint,amivel teljesen egyetértek,én az M2-t választanám,de persze ez csak az én véleményem,remélem segítettem:)
2014. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sp-m van, hiába 16 szoros zoom, nagyon rossz minőségű. A 4 bőven jó egy telefonhoz (legalábbis ami nem fényképezésre van kihegyezve). Az arc felismerő sem ér sokat, ahogy a fókuszálással se vagyok megelégedve. A nagy tepsi ipad 4-nek az 5mpx-es kamerája simán csinál olyan jó, ha nem jobb képeket.
2014. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

utolsó: tehát akkor sp-nek nincs annyira jo kamerája mint kéne értem.


fotózás is csak annyi lenne ha járok valahol, akkor azt megörökítsem vagy magunkat ilyenek. semmi extra.


Szóval így összességébe mivel a m2 1 picivel nagyobb tudású belsőleg akkor az lenne a jó választás? Bár mivel nagy képernyő nem lenne lassú telefon ? egy ilyen proci mellett sem?

2014. júl. 20. 17:16
 4/9 A kérdező kommentje:
sp és m2-nek a procija között kicsi a különbség. képméretben is kicsi. aki mondta h neki sp-je van, mit vesz észre a telefonon lassú vagy sem?
2014. júl. 20. 17:17
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy esetleg más telefon ilyen kategóriában?
2014. júl. 20. 17:19
 6/9 anonim válasza:
M"2 mert 8mp 8mb ram stb... én tegnap vettem az sp-m helyett xd sokkal jobb ;)
2014. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Clairvoyant ***** válasza:
SPnek jobb a kamerája, jobb a felbontása, masszívabb (cserébe persze nehezebb is). Ezen felül az M2 SW-je jelenleg kiforratlan, bár az SP elszúrt SWjéhez képest még mindig elfogadható... mindent összevetve, még mindig az SPt mondanám jelenleg, ha nem sürgős, meg kell várni az M2 újabb teszjeit, amikor jönnek a frissítések, hátha. Bár a kritikán aluli kamerán az sem fog segíteni...
2014. aug. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sok embert végigkérdezgettem azt mondták, hogy az M2 az igazi. Megvettem, az ég világon semmi gondom sincs vele.
2014. aug. 2. 20:37
 9/9 Clairvoyant ***** válasza:
Hát, én csak azt tudom, hogy napi jó pár darabot javítok meg belőle... persze, nem mindegyik hibás, csak ez már indulásnál rossz átlag.
2014. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!