Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilinternetemmel korlátlan...

Mobilinternetemmel korlátlan facebook, böngészés, navigáció és e-mail van, mégis küldték az sms-t, hogy már csak 20% maradt, miért?

Figyelt kérdés
A korlátlan böngészés most akkor nem azt jelenti, hogy a 2 böngészőmmel (chrome, internet) korlátlanul nézelődhetek? Tudom bármilyen letöltés már nincs benne. Ezeken kívül csak szintén azt használtam amit lehetett: navi, kis facebook és mail. Visszanéztem az adatforgalom részletezőben.

2014. júl. 20. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy azt jelenti, mivel a böngésző adjaa letöltés nagy százalékát, ergó akkor majdnem minden ingyen lenne (a mikor a böngészőben betöltesz egy oldalt az is letöltés). Tehát ott te valamit félreélrtettél, valszeg úgy működik, hogy van egy adott korlátod, amit ha túllépsz még nezethetsz, de belassítva.
2014. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez papiron szó szerint így van: korlátlan böngészés, facebook használat, e-mail és navigáció.
2014. júl. 20. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
melyik szolgáltató melyik csomagjáról van szó?
2014. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telenor, Smarttarifa 3
2014. júl. 20. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:

ez egy 500mb/hó csomag, nem korlátlan

[link]


"Havidíjban foglalt adatforgalmi keret belföldön (mely csökken a Facebook és Smarttarifa 3-6 esetén az email és böngészés forgalmával)"

2014. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ergo korlátlan böngészés stb :) Ráadásul én még kaptam ugye szerződéstis, amiben szó szerint úgy van ahogy az imént leírtam. És a nő is elmondta. A facebookon, böngészésen, emailen és navin kivűl keletkezett adatforgalmat ( tehát letöltök bármit pl. Pdf, képek, alkalmazàsok stb) számlázzák csak.
2014. júl. 20. 23:21
 7/7 Neuhauser László ***** válasza:
Youtube, alkalmazások frissítése, játék(ok) stb
2014. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!