Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan merül a telefonom,...

Gyorsan merül a telefonom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja még nagyon sokáig bírta merülés nélkül,de az utóbbi napokban egyre gyorsabban merül. Mit tehetnék ezügyben?
2014. júl. 21. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok információt nem kaptam :))


Függ attól, hogy okostelefon-e. Ha így van, ne csodáld.

A tudás, s a képernyő fejlődött, az akkumulátor nem.


Nincs olyan érintőképernyős okostelefon, amelyik képes 24 óránál tovább bírni, még akkor se, ha nincs használatban.


Javaslatom, hogy töltsd folyamatosan kikapcsolva 12-16 órán keresztül.

Ha semmi nem változott, s úgy érzed megéri, új akkura lesz szükséged.

Ugye azt se írtad le, hogy mennyit jelent a gyors merülés.

Az akkuvásárlásnál megint oda kell figyelni, mert nem ajánlatos az után gyártott.

Ideig-óráig jól megy, majd hirtelen romlik. Ha már használtan vetted a készüléket, talán az akkuja se eredeti.


Remélem segíthettem!

2014. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen okostelefonom van,teljesen új és hát pár napja kezdődött, addig ha 10 percig használtam (zenét hallgattam,játszottam,messengereztem vagy telefonáltam)akkor is csak 2%-ot merült de mostanában már az is elég ha teszem azt mondjuk rányomok az albumomra,már akkor csak annyitól hogy rányomtam merül 1%-ot és ez eléggé idegesíteni szokott mikor alig csinálok rajta valamit és merül folyamatosan...
2014. júl. 21. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!