Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a jó?

Milyen telefon a jó?

Figyelt kérdés

Néha néha utána nézek bizonyos telefon márkáknak, és ahogy látom az összeset szidják..

Nem jó a ZTE, a HTC, a Samsung, Nokia, Sony stb stb.

Ha mindegyik márka rossz akkor mi a jó?

(bunkó válaszok kíméljenek)


2014. júl. 22. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Lényegben??? Az amit szeretsz, persze hogy szidják. Nekem Nokia Lumiám van és rögtön az androidosok csesztetnek hogy az szar így meg úgy miközben nem is volt nekik, úgy beszélnek mint ha pl nekem nem lett volna androidos telefonom a Samsungtól. De akinek meg Iphona-ja van az meg az androidod szarozza és fordítva is igaz. Lényegében ezt csak a gyökér fanok csinálják. Amúgy meg a ZTE tényleg szar a HTC az jó telefonokat csinál ahogy a Samsung is és a Nokia is. Amelyik tetszik azt vegye meg az ember és szarjon rá a másik véleményére, persze azért jó ha utána néz.
2014. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Az általad felsorolt márkák közúl egyik se rossz!

Mindnek van jó és borzalmas mobilja egyaránt.

2014. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy jó vagy rossz márka, mindegyik gyártónak vannak jó és rossz mobiljai egyaránt.
2014. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

egyszer kiírtam egy kérdést, a galaxy y-m miatt, mert olyat csináltam rajta amit nem kellett volna, és segítséget kértem. jó tanácsok helyett leoltottak h mért van ilyen retek telefonom, vegyek valami normálisat. Arra nem gondolnak h lehet nekem nincs pénzem olyanra ami szerintük jó.


meg azt utálom hogy OLX-en facebook adok veszeken kiírja valaki h ez meg az a teló ennyiért eladó, egy érdeklődő szeretné elkérni a paramétereket, és egyből mondja h mekkora egy kaki ez a telefon, inkább vesz egy S4est.


Értem én, hogy jó dolog ha nagy a proci stb stb. de kis procival mért lenne egy telefon kaki? mért kell egyből 5ezer forintra értékelni egy 20ezer forintos telefont..?


legutóbbi eset amit láttam egy ACE 2, 20ért árulta az emberke, teljesen jó állapotú, garis stb stb. megkérdezte egy vevő az árát, majd a paramétereket, majd azt írta h ezért a szutyokért max 9ezret adna. kérdezte az eladó h ezt most mért?

-mert a samsung egyik leggagyibb telója, messze van az S4től tudásban.

2014. júl. 22. 09:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Sok idiota csak a teljesitmenyt nezi proci...stb.

Nekem volt Huawei Ascend G300 1mag 1ghz, adreno 200...

Most Zte blade G van 2mag 1.2ghz. adreno 203


A huawei gyengebb hardwerrel akadas nelkul vitte a Subwayt, templerunt, komolyabb jatekokat, a mostani ZTE-n ez mind laggol lefagy szoval jatszhatatlan.


Sok hulye meg elvan a nagy hardverrel , ez mind paraszt vakitas.


Mindegyik markannak vannak jo es rossz modelje is .


Mostani Zte Blade G-t , biztosan csakis Nokiara cserelem le.

2014. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amelyik problemamentesen mukodik es az igenyeidnek teljesen megfelel az a jo telefon, amelyik pedig nem, az rossz telefon.
2014. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azon gondolkodtam, hogy a galaxy y-om érdemes e elcserélni x10minire. annyira tetszik külsőleg de mikor az yt vettem lebeszéltek a sonyról, mert hogy az xperiák típushibásak,fél év és mindnek bekrepál a töltő aljzata és nem lehet tölteni.
2014. júl. 22. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Zte-vel egyetértek az alap androidot is elcseszik a telefonon,a HTC csak felső kategóriában rak le ár érték arányban jó telefonokat de azok tényleg jók is.Samsung sokan a Touchwiz felület miatt nem szeretik (köztük énse de ez más tészta...) de tudnak jó telefonokat készíteni.Nokia sokan a windows phone miatt nem szeretik pedig jó telefonok.Sonyt most utólag 2főbb ok miatt nem kedvelik:az Xperia Sp 4.3as romja,és a néhány Z2 gyári hibája miatt(pl.recseg ropog a készülékház vagy beázik a készülékház(? ezt nem tudom mennyire igaz)).Attól független tényleg remek készüékeket gyártanak.

Amúgy tényleg az a jó telefon ami a saját igényeidnek megfelel.

2014. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

most a Galaxy yomat akarnám eladni, sajna 2-5 ezer között vannak rá az ajánlatok. és kicsit nagyobb kijelzőset szeretnék. De ami a tárcámnak megfelelő áron van az nem az én szolgáltatóm, telenorosat meg nem igen hirdetnek.

Sajnos... 15ezer forintért meg gagyik vannak, pl. a régi nokia durungphone :D

amire most gyűjtök az az ace 2 vagy a 3. attól függ :) erre tudtok véleményeket mondani?

2014. júl. 23. 08:24
 10/12 A kérdező kommentje:
de most nézem ace 3 nem is lenne nekem jó mert minisimes és nem szeretnék +ba a sim kártyára is költeni :D
2014. júl. 23. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!