Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ami a sony Xperia L keszülékem...

Ami a sony Xperia L keszülékemben alapból benne van gps alkalmazás, az ingyenes ha használom?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy igen, csak internetkapcsolat kell hozzá. Ha mégsem, Play áruházból töltesz le egy másikat, ami ugyanúgy funkcionál, vagy még jobban.
2014. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami gyárilag a telefonodon van az sajnos adatforgalmat generál, hiszen menet közben tölti le az adott útszakasz térképét. Ha sokat használnád mindenképpen érdemes letölteni egy külön navigációs programot (iGo, Navigon, Sygic), mert ezekhez külön beszerezhető, előre elkészített térképek vannak kontinensre, országra bontva, így csak a telefon GPS modulját használja. Nem kell hozzá internet, mobilhálózat, tulajdonképpen egy simkártya nélküli készüléken is működik.
2014. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem van net a telomon, de le van korlátozva, és működik vele a gyári gps, akkor ingyenes??
2014. júl. 22. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes, olyan tekintetben hogy nincs külön használati díja, viszont a mobilinternetedet használja ami ezáltal fogy. És ami fogy az ugye költségnek nevezhető...
2014. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha, értem köszi

Amibe vagyok tarifacsomag az olyan hogy havonta kapok 500Mb internet adatforgalmat, és ha elfogy akkor is tudok netezni csak le van lassitva, és semmilyen +költséget nem számolnak fel, akkor ezek szerint meg nyuhodhatok mert ingyenes

2014. júl. 22. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van :) De azért ha lesz rá lehetőséged tegyél fel egy külön navigációs programot, és megmarad az 500mega neted másra :)
2014. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!