Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A rukkola csak nekem iszonyato...

A rukkola csak nekem iszonyatosan lassú?

Figyelt kérdés
rukkola.hu
2012. aug. 12. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak neked, hanem mindenkinek. Az az oldal nagyon le van terhelve, mindig fent va mindenki, nehogy lemaradjon egy-két rég vágyott könyvről:)
2012. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az baj, hogy itt nem egy-két rég vágyott könyvről van szó, hanem éppen kifutott bestsellerekről. És ugye mindenkinél előjött az hörcsög-én, vagyis még könyvet, még könyvet. a másik, ami szerintem sokat lassít az oldalon, hogy vannak könyvek, amiket ötvennél több ember happolna. Sokan összetévesztik a molyos várólistát a rukkolás "happolnámmal". Mindkettő azt jelenti, hogy az illető elolvasná, de ez utóbbi esetében azt is, hogy lecsapna rá. Én például amiket happolnék, ott kétféle könyv van. Az egyik, amit nehéz beszerezni, tehát nem az van, hogy bemegyek a boltba, és megveszem, mert már évek óta nem árulják sehol, de lehet, hogy valakinek megvan, és majd feltölti. A másik esetben új könyvek vannak ugyan, de tudok várni, meg olvasás után úgyis visszatenném, erre már volt is példa, tehát nem a levegőbe beszélek.


Az oldal kiötlőiből csak egy az, aki dolgozik az oldalon, és egyedül kevés, úgyhogy gondolom, most vagy költözik az oldal nagyobb szerverre vagy más technikai intézkedés van.


Ami engem érdekel, komolyan ennyire nem jött be senkinek A kőszívű ember fiai? Abból talán egy kivételével csak rukkolt példányok vannak.

2012. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert a kötelezők rengeteg embernek meg vannak, olyanoknak is, akik nem is szeretik. Én például semmi pénzért nem válnék meg tőle, de például egy olyan valaki, aki leginkább csak vámpíros, démonos stb. könyveket olvas, az minden teketória nélkül rukkolja:) szóval ezen ne lepődj meg, az össze kötelezővel így van. Leszámítva a Mester és Margaritát, amit bezzeg nagyon el szeretnék olvasni-.- Amúgy igazad van, sajnos én is hajlamos vagyok mindenfélét happolni (mmint igényt leadni rá), de aztán mindig törlök is egy csomót:)
2012. aug. 13. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lassú egyáltalán, bár Te régebben tetted fel a kérdést.
2012. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a 3. a Silence, a 4. pedig a Finale.


Ja, első voltam. :)

2012. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én írtam a Kőszívűt. Nekem is megvan, bár most épp kölcsönkérte egy ismerős kisfia. :) Én sem válnék meg tőle, egyrészt azért, mert szeretem Jókait, és adok a könyvnek még egy esélyt, hátha jobban fog tetszeni tizenhárom éb elmúltával. De ugyanígy nem válnék meg se a Csongor és Tündétől, se A Pál utcai fiúktól. Sőt, az Egri csillagok példányom annyira rossz állapotban van, hogy abból mindenképpen happolni fogok, jó napot szerezve egy rukkolónak meg magamnak.
2012. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!