Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még hosszútávon tervezni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

4 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, nagyon jó minden, nagyon régóta kerestem őt és rengeteg csalódás kellett ahhoz, hogy megtalaljam ... Viszont mielőtt osszejottunk azelőtt fél évig folyamatosan kevert mindenféle idió.a emberrel :/ az a helyzet, hogy erről nem beszél viszont folyamatosan derülnek ki dolgai a múltjából amik attól függetlenül hogy nem voltunk együtt nagyon rosszul esnek ...

Egyszerűen nemtudom ezeket megemeszteni, hogy neki ilyen időszaka is volt, bízom benne, de nagyon sok dolog homályos a múltját illetően.

Nemtudom érdemes e még egyáltalán hosszú távon tervezni vagy csak simán sz.rjak az egészbe és lesz ami lesz ...

Hiába beszélnék vele ezekről a dolgokról ha ő nem akar...

Én 24 vagyok ő 18, lehet hogy a korkulonbseg ? ...

Hihetetlenül meg szerettem őt nem hittem volna, hogy valaha ismét így fogok szeretni ...


2013. dec. 28. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
illene...
2013. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen félek egy újabb csalódastol ...
2013. dec. 28. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed helyesen így hangzik: Érdemes még hosszútávon tervezni EZZEL a lánnyal?


A válaszom pedig miért ne? Engem is értek csalódások, mégsem bélyegzem meg emiatt a jelenlegi párom.

2013. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg lesznek ilyen pasik, mint te, addig a világ tele lesz farokcibáló ringy|ókkal... Miért ? Mert tudják hogy van olyan idi|óta, aki elnézi nekik, hogy 30 farok járt már a szájukba.

Én is voltam hasonló helyzetbe. Tök jól megvoltunk 1 csajjal, tudtam róla hogy előttem volt egy retar|dált segg pasija, de gondoltam mindenki hibázhat. Aztán kiderült, hogy 2 haverom is ismeri a csajt, és kiderült hogy vagy 13 pasija volt!(21 évesen) Rákérdeztem, és nem is tagadta, csak kezdett ott rinyálni, hogy nem ő volt a hibás, hogy ennyi volt, meg ő szeretne komoly kapcsolatot stb. Szerintem elég kedves, és finom voltam vele :) nem mondtam meg hogy 1 rin|gyó, csak mondtam hogy szerintem ezt most fejezzük be, és hadlyuk béken egymást.


Ideje lenne már megtanulják a kis éretlen fruskák, hogy mindennek van következménye.


Dobd ki... biztos kell neked egy olyan csaj, aki több fa|szt fogott, mint kilincset ?


( nyugodtan le pontozhatnak a rib|ancok, mert tudom hogy az igazság fáj :( )


20+/fiú

2013. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Je Veux ***** válasza:

"hadlyuk"?? Most ez komoly?


Kérdező, változtatni a múlton már nem lehet. Elfogadod vagy tovább állsz. Ha viszont már döntöttél valami mellett, akkor tartsd magad ahhoz. Nincs rosszabb annál, ha újra és újra az orra alá dörgölöd, na meg magadat is emészted és az senkinek se jó.

2013. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló a szitu nálunk is, szerintem minden ember meg tud változni ha van kiért, és mindenki megérdemel még egy esélyt.:)
2013. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!