Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le állandóan a...

Miért fagy le állandóan a Samsung Galaxy Core telefon ( leginkább játék közben)?

Figyelt kérdés
Ez az első okostelefonom, kb 2 hete kaptam, nem értek hozzá, nincs még benne simkártya, és nem vettem hozzá memóriakártyát sem, 4 gigás a memóriája. Letöltöttem hozzá a Family Guy játékot, első nap még minden oké volt aztán elkezdett kilépegetni egyre sűrűbben, aztán már be sem lépett hanem egyből a weboldalra irányít. Ma letöröltem a játékot, de csak több lett a ram, minden nap ürítem de nem csökken. Ha veszek bele memóriakártyát akkor mindez megoldódik? Különben is döglassú a telefon, sokszor nem reagál az érintésre, csak mondjuk a 3.ra. A telefon a gagyi vagy állítgassak rajta valamit, vagy a memóriakártya mindent megold?
2014. júl. 24. 15:21
 1/1 Come back ***** válasza:
Memória kártya. Sim kártya. Clean master alkalmazást töltsd le!
2014. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!