Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásárlási szerződéstől való...

Vásárlási szerződéstől való elállás?

Figyelt kérdés

azt olvastam, el lehet állni a szerződéstől.

van egy t-s telefonom, rengeteg baja van de egyszer se volt még szerviz, jövőhéten viszem be.

azzal kezdte, nem megy fel 3g-re, utána nem érzékeli a sim-et.. azt hittem sim kártya probléma, de 3 kártyával próbáltam, ugyanaz az eredmény. utána folytonosan újraindult. azután előjött a melegedés, a tokot is le vettem féltem hogy megolvad, bár azért nem volt olyan meleg, de a tok is forró volt. azután jött az, hogy írtam egy sms, aztán villódzni kezdett a kijelző, hozzá sem értem, és elkezdett hülyeségeket csinálni. lehúzta értesítési sáv, úgy érzékelte mint ha írnék, kilépett, megnyitott más alkalmazásokat.. amikor ujrainditottam ment, ez párszor fordult elő. most meg viszont be sem kapcsol.

ilyen esetben kérhetem vissza a pénzem?



2014. júl. 24. 15:59
 1/3 A kérdező kommentje:
februárba vettük.
2014. júl. 24. 16:00
 2/3 Come back ***** válasza:
3 munkanapon belül vagy ha módosult azóta akkor is csak 15 napon belül adnak vissza pénzt. Az hogy nem működik a telefon, az nem az eladó sara, hanem a gyártóé. A szervíz után működni fog a készülék.
2014. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"februárba vettük."

"ilyen esetben kérhetem vissza a pénzem?"


Ez nem így működik.


[link]


Nagyjából 429 000 találat (0,16 másodperc). Ennyire sokáig tart rákeresni az ilyesmire.


"van egy t-s telefonom, rengeteg baja van de egyszer se volt még szerviz"


Közel fél évig használtál egy egyértelműen hibás telefont, és ahelyett hogy kapásból garanciáztattad volna, most akarod vissza a pénzed? No komment.

2014. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!