Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon legyen?

Melyik telefon legyen?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Trend Plus, Sony Xperia E1, Nokia Lumia 520, vagy Huawei Ascend Y300?


Nem vagyok egy extra user, csak minimális dolgokra használnám a telefont, pl.: Pou (csak ezt az egy játékot szeretném használni, más játékot nem), Facebook, telefonálás, netezés, zenehallgatás. Én eddig a Trend Plus felé hajlok, mert van vakuja, előlapi kamerája, és autófókusz is van benne. És elég sok pozitívumot olvastam róla. Viszont a Nokiához nem hajlok annyira, mert nincs vakuja, a Windows Phone kezelőfelülete nem is nagyon tetszik, azt olvastam róla hogy macerás az egyedi csengőhang beállítása. És ne azzal gyertek, hogy ipari huladékok ezek a telefonok, meghogy vegyek mást..stb. Én ezek közül szeretnék választani. Na akkor melyiket is válasszam?



2014. júl. 24. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
En Nokiat vennek, de azt sem tudom mi az a Pou :) Az egyedi csengohang meg nem erdekel.
2014. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mobil kell? Ezt vedd!

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előbb nem jött össze:

[link]

2014. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520 a legjobb ezzek kozul, tobbi nem valami
2014. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lumia 520
2014. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!