Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eddig tudtam letölteni zenét...

Kincsike36 kérdése:

Eddig tudtam letölteni zenét az okostelomra internetről és egyik pillanatról a másikra nem tudok csak google playen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanuld meg kezelni a mobilod.
2014. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Télleg na ne mond. Nem az a baj hogy nem tudom kezelni mert eleg ügyes vagyok az ilyenekben csak ha érted a kérdést eddig tudtam de valoszinűleg történt valami ami végett nem tudok!!! De ha tudtam volna hogy ilyen hülye választ kapok ki sem irom a kérdést. Jah te meg tanulj meg értelmezni okoska!!!!
2014. júl. 26. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz.
2014. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülye kérdés az hogy valami történt a telefonommal és mivel nem vagyok szakértő csak értek hozzá ezért gondoltam kiirom ide mert vannak normális telefonhoz értö emberek akik ha szerencsém lesz válaszolnak. Ne irj olyan kérdésre amit nem tudsz kezelni!! Ez egx jo tanács hogy ne égesd magad!
2014. júl. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!