Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ATab5 telefon töltése - hogyan?

ATab5 telefon töltése - hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy aTab5 telefonom. A gondom, hogy a párom rossz töltőt csatlakoztatott rá és a saját töltőjével nem tudom már tölteni. A telefon jó, az aksi jó csak nem tudjuk tölteni. Milyen ötletetek van hogy használni tudjam? Érdekelne olyan rossz telefon is amiben az aksit tudom tölteni és átrakom az én telefonomba.
2014. júl. 25. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Kínai szarnak bizony híg a leve.


"A telefon jó, az aksi jó"

Tényleg nagyon jó. Használni lehet?

2014. júl. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem a telefon rossz, hanem hogy elrontottuk a csatlakozóját és ettől romlott el. A kérdés hogy van e olyan kütyü amibe ha lemerül az aksi akkor az aksit berakva fel tudjuk tölteni, majd a telefonba berakva újra használható legyen.
2014. júl. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!