Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone készülék ellopása...

Iphone készülék ellopása esetén, van rá mód, hogy úgy meghackeljék a telefont, hogy IMEI számmal sem lehet megkeresni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kell ahhoz semmit meghack-elni...senki nem keresi IMEI szám alapján...kivéve, ha nem Orbán Rachel esküvőlyéről lopják el.

ellenben a tolvaj semmit nem tud kezdeni vele, hiszen ha csinál egy restore-t, akkor utána nem tudja beaktiválni.

ezután persze nem lesz meg, de semmi értelme nem volt ellopni. talán az iPhone az egyetlen, aminél nem lehet átírni az IMEI számot, tehát ha esetleg még a telefon is le lesz tiltva(mert mondjuk nem volt rajta jelkódzár, és vígan használná a tolvaj), akkor sem tud vele mit csinálni, maximum kicseréli az egész alaplapot, annyi pénze meg úgysincs.

2014. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem azt mondták, hogy a rendőrség IMEI szám alapján tudja lenyomozni, és hétfőn kell bemennem.. de akkor nem tudom, nekem csak az a lényeg, hogy legyen meg.


De akkor van rá esély, hogy tényleg megtalálja a rendőrség?

2014. júl. 25. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi esély rá, a rendőrség nem fogja egy átlagember mobilját keresni
2014. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Orbánc lánya telefonját sem IMEI alapján nyomozták le.


"talán az iPhone az egyetlen, aminél nem lehet átírni az IMEI számot"

Megoldható, ne aggódj... A szifon sem az atyaúristen. Csak ugyanúgy illegális, mint a nagy értékre elkövetett lopás. Nem mintha a tolvajokat ez zavarná.


"De akkor van rá esély, hogy tényleg megtalálja a rendőrség?"

Nincs. Legközelebb nem hagyod el.

2014. júl. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!