Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy közöljem hogy szeretnék...

Hogy közöljem hogy szeretnék egy iPhone 4S-et?

Figyelt kérdés

Most a

TELEKOM-nál akciós . Anya azt

mondta hogy majd kapok új

telefont . Hogy mondjam el neki ,

hogy iyet szeretnék ? Az elmúlt

5napban nagyon sokat segítettem

neki , és azt mondta hogy majd

meghálálja. A teló felét kivis

fizetném ...



2014. júl. 26. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

megszaporodtak mostanában az "elégedett" emberek, de én csak lebeszélni tudnálak a 8 gigás iPhone-okról. ezekből durván 5 gb szabad. tegyük fel raksz rá úgy 40-50 zenét, ez körülbelül elfoglal egy 2-300 megát. ráteszed a szokásos appokat(youtube, facebook, instagram, skype ilyesmi), ezek is ha elkezded őket használni(akár pl. belépsz, tehát betölti az adataidat), azok is akár 2-300 megát elfoglalhatnak(facebook alkalmazás pl az alap 40 megája simán 100 megáig is feldúzzadhat). ezen kívül még mondjuk felraksz egy nagyobb játékot, mondjuk ez elfoglal 1,5 gigát. ott van, durván 2 giga szabad helyed maradt. és akkor még mondjuk nem raktál rá offline navigációt, mert az azért szerintem hasznos, az is Mo. térképpel elfoglal egy 500 megát.

szóval már csak 1,5 gigával gazdálkodsz, most ott van, kijön majd mondjuk az iOS 8, és csak gépen tudod majd frissíteni, mert legalább 3 gb kell ahhoz, hogy OTA-n keresztül frissítsd. vagy mondjuk ott van, hogy fel szeretnél venni valamit videóra(ami ugye fullHD, és nem állítható kisebbre) durván 2-3 percnyit tudsz már csak videózni. szóval ezzel mérlegelj.

egyébként kérdésre válaszolva szerintem nem lehet olyan nehéz közölni. esetleg nem lesz mostanában valami családi ünnep, ameddig tudnál várni?

2014. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
maximum 30 zene . es max 5 alkalmazas . ennyi :) a tesomnak lesz szulinapja ... Mas nincs a kozelgoben ... Minel hamarabb , ameddig akcios . Most Galaxy Mini van es sz@r az egesz ....
2014. júl. 26. 23:48
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kellvoffline navi meg ilyenek .. Van mobilnetem . Ami kell : Face , face messenger , Viber , es max a youtube , es ha olyan akkor az imovie
2014. júl. 26. 23:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Ami kep vagy vidi nem kell , azt rateszem pendrivere :)
2014. júl. 26. 23:51
 5/11 bp1985 ***** válasza:
86%
Oké, hogy ingyen van, de havi 16 ezer a legolcsóbb előfizetés hozzá... A telefon által készített képeknek, videóknak is el kell valahol férnie. A "8" gigás meg édes kevés hozzá.
2014. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
dominoba vesszuk a telokat
2014. júl. 27. 07:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked amúgy a leírtak alapján elég lenne egy lumia 520\620
2014. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
droidot es wp nem veszek . a droid akad es szar , a wp nem tetszik ... maradt a Blackberry , de az meg kifuto ... :/
2014. júl. 27. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Fránya divat...
2014. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elé állsz és ezt mondod:

- Anyám, én egy nulla vagyok ájfón nélkül, még a pötsöm is kisebb, amíg nincs meg végre a készülék! Hát azt akarod, hogy a fiad egy félember legyen??


Ettől meglágyul és már nyúl is a teli bugyellárisba.

2014. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!