Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z 1 Compact vagy...

Sony Xperia Z 1 Compact vagy iPhone 5s? Lent leirom, mire hasznalnam.

Figyelt kérdés
12 eves vagyok. Ez talan kicsit tulzasnak tunik, foleg az iPhone, de szerencsere megengedhetjuk magunknak. Nos. Igazabol par honapja vagyom mar egy telefonra, azota kezdtem el nezelodni. Korulbelul masfel eve vagyom egy Apple keszulekre, es most vegre megkaphatnam. Nem vagyok benne teljesen biztos viszont, hogy jobb valasztas lenne-e egy Sonynal. Itthon egy Xperia T es egy Xperia J keszulek van, bar eleg regen jelentek meg, de nekem tetszenek ezek a telefonok. Illetve van egy iPad, amirol most is irok. Tetszik a kezelesi felulet, egyszeruen imadom az Apple markat, de mostanra eleg tomegtelefon lett, fiatal is vagyok hozza es azert tenyleg borsos az ara. A Z1C-rol mindenhol azt irjak, hogy kituno telefon, jo a kameraja, ez nalam fontos lenne. Fotozni szeretnek vele, nem telefonalok sokat, viszonylag sok olyan alkalmazast szeretnek hasznalni, amihez internet szukseges, folyamatosan aktiv vagyok Facebookon, Instagramon, Tumblr-on. Szoval nem tudom melyik telefont valasszam, es ez a ketto johet szoba. Tapasztalatokat, javaslatokat varok. Koszonom. :)

2014. júl. 26. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy írod, Android (Sony) és Apple is van már a családba.

A Z1C kb ugyanaz lenne, mint a T meg a J, csak természetesen jobb, mind sebesség, mind minedn terén, de legalább van viszonyítási alapod. iPhone meg ugyanaz lenne, mint az iPad, csak kisebbe.

Te tudod melyik rendszer jön be jobban, egyikkel sincs gond, de mindenkinek más tetszik.


Kamera iPhone 5S-nek is nagyon jó, az egyik legjobb, szóval ez alapján is mindegy, hogy melyiket választod. Facebook, Instagram, Tumblr, meg az összes híres alkalmazás mindkét készülékre megtalálható, így ezzel sincs gond.


Amiben mindenképp jobb az Xperai Z1 Compact: jobb üzemidő (nem csoda, 1,5x akkora aksi van benne), vízálló, és olcsóbb. De a legfontosabb még így is a szoftver.

2014. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
iphone5
2014. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a Sony lesz. Majd lesz Apple a kovetkezo.
2014. júl. 26. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!