Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung Galaxy telefonok...

A samsung Galaxy telefonok jók szoftveresen? Nincs akadás, fagyás, rendszerhiba?

Figyelt kérdés
Mert a WP és az iOS a legstabilabb rendszer!

2014. júl. 27. 09:36
 1/9 Emberek ***** válasza:
91%
A Nexus széria amik igazán jók androidos téren. A galaxy szériából csak az S Advance-t ismerem, és az S4-et. Egyik sem olyan atomstabil, mint amilyennek várná az ember zero okostelefonos tapasztalattal
2014. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
A Samsungok az androidos telefonok leginstabilabb része, ennyit mondok ;)
2014. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
#2 Ekkore baromságot még soha senki nem mondott! A Samsung az optimalizáció legalja! Egy nagyon kicsivel van a kínai hamisítványok felett. Annyit mondok, hogy ha már szeretnél, akkor inkább a Xiaomi legyen! Még ők is jobban tőrödnek a telefonjaikkal. Amúgy a Nexus (~Google termék) az android legtovább támogatott "kiadása". Nyilván mert a Droid a Google-é, ezért az kapja meg laghamarabb a frissítéseket.
2014. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szted az optimalizálatlanságból mi jön le? Nem az instabilság? Ember, nem vagyok hülye. Tudom, hogy nincs optimalizálva egyik Samsung sem, így olyan instabilak lesznek, mint az állat, gondol egyet, azt lefagy... vagy nálatok ezt másképp értelmezik??
2014. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3, nem lehet, hogy félreolvstad a #2 hsz-t?!
2014. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is
2014. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Nekem eddig már 4 Samsung okostelóm volt és csak a Galaxy Ace produkált fagyásokat meg laggolást.Az Ace-n kívül volt Mini 2-m,S3-mam és S4-em.Ezek közül egyiksem fagyott le soha és csak mikrolaggok fordultak elő.
2014. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#4. Bocsánatot szeretnék kérni, másnaposan elég hülyeségeket beszélek/olvasok, pedig 3x leellenőriztem, hogy legstabilabbat írtál-e:D

Én kérem elnézést!

2014. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma, furcsállottam csak, hogy miket írsz. :D
2014. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!