Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone-nak kb mennyi az...

Egy iPhone-nak kb mennyi az életideje?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy milyen megbízható telefonok az iPhone-ok, meg olvastam olyat, hogy valaki a 4-5 éves 3GS készülékét használja még mindig és semmi baja. Gondolkodom, hogy veszek egy 5C-t. Ha ejtem le, nem töröm össze ...stb úgy sac/kb milyen hosszú életidőre számíthatok?

2014. júl. 27. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
használatfüggő, de ha nagyon intenzíven használod, akkor minimum 2-2,5 évig kihúzza, utána mondjuk javallott egy akksicsere, de ha mondjuk olyan használat mellett, hogy nem játszol éjjel-nappal, simán kibírja 3 évig is gond nélkül. öcsémnek is van egy kb 5 éves 3GS-e, és csak annyi baja van, hogy kiütötték a kezéből, és össze van törve, de nincs baja, akksija gyenge, viszont nekem volt egy iPhone 4-em 2 évig, amit eleve 1,5 évesen vettem, és az pl. egész jól bírta még akkor is.
2014. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És a 4S mennyire megbízható ebből a szempontból? Mert az 100 ezerrel olcsóbb lenne, mint az 5C. Ami azért nem mindegy.
2014. júl. 27. 14:08
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

A 4s-sel ugyan ez a helyzet. Az is bírja minimum 3-4 évig. Amúgy zárójelben elárulom, hogy az iphone 5c-ben ugyan az a hardware van, mint a 4s-ben, így nem éri meg 100 lepedővel többet fizetni, csak azért mert az szebb, és újabb. De egyiket se fogod megbánni.

(zöld pacsit elfogadom, köszi :DD)

2014. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem ugyanaz, az 5-tel azonos hardver. 4S annyiban rosszabb, hogy ott maga az akksi eléggé el lett méretezve, és alapból keveset bír 1 töltéssel, ellenben bár fél évig, de azzal is meg voltam elégedve, de én azért azt már nem vennék.
2014. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ti hol vennétek iPhone-t? Nekem családi okokból a házhozszállítás nem játszik... és 180 lenne a 16 gigás 5C a T-Mobile-nál, de mindenhol azt olvasom, hogy annyiért már 5S-t kapok.
2014. júl. 27. 14:25
 6/20 Saavedro ***** válasza:
180 ezres 5C kúrwadrága. Annyiért tényleg 5S-t is szerezhetsz, ha fifikás vagy.
2014. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
igen, annyiért drága. én tulajdonképpen sosem vettem új iPhone-t, mindig használt volt, jól átnéztem, szerencsém volt, mert nem volt rejtett hibája sem.
2014. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Értem én.... DE HOL? :D

Ebay meg amazon... ott nem tudom, hogy mennyi a postaköltség stb. azoktól tartok.

iPonnal az a baj, hogy Pestre fel kéne mennem érte, mert a házhoz szállítás nem játszik.

Mediamarkt, iStyle még drágább, mint a T-mobile..

Az iSamurainál is a házhoz szállítás a gond, plusz ott az új telefon is bontott...

2014. júl. 27. 15:14
 9/20 Saavedro ***** válasza:
Én inkább magánszemélytől vennék egy viszonylag új iPhone 5-öt, ha nem találsz 5S-t.
2014. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor vaterán? :D
2014. júl. 27. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!