Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az alábbi készüléke...

Vélemények az alábbi készülékekről / oprendszerekről?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 520 és Sony Xperia E1


Ergo Android 4.3 vs WP 8.0 -8.1


Előre is köszi!


2014. júl. 28. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
A wp-t nem ismerem annyira! Ok, hogy nagyon stabil rendszer, ritkán akad és fagy be, ne meg sose lassul be, de még azt tudom, hogy eléggé korlátozott, de azon kívül tényleg semmit. Android-párti vagyok, az egy nagyon szabad rendszer, szinte bármit tudsz vele csinálni, de nagyon igényli az erős hardvert, ami nem annyira van az E1-nek. Úgyhogy ha csak ez a 2 van, akkor a Nokia - az 520-at sokan dícsérik, hogy a legjobb olcsó telefon!
2014. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is az androidot ajánlom de a telefonok közül inkább a nokia lumia 520-at, mert a sony NEM megbízható, gyakran lefagy és más problénák is vannak vele, inkább LG-t vagy HTC-t vegyél
2014. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz srácok.


Akkor ha jól értem, oprendszerben inkább az android preferált, viszont a két termék esetében a Lumia a jobb választás.

2014. júl. 28. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen igen, pontosan így van!
2014. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!