Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2014ben iPhone 4S-t...

Megéri 2014ben iPhone 4S-t venni? Van 70k-m telóra. Milyet válasszak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

megéri

50ért kapsz

2014. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Francokat éri meg!

Annyiből már normális telefont lehet venni ilyen gagyi almákat ne vegyél.

2014. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
50ért tökjó szerintem...és legalább használható...2esnek meg sose volt, nem tudom, mi alapján válaszol :D de majd mindjárt válaszolja, hogy dehogyisnem volt neki, csak 1 hét után eladta, mert olyan rossz...:D
2014. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy mondom! :)

Nekem az utolsó iphonom az az volt amit elég volt rossz helyen fogni és elment a térerő.

Ez hanyas iphone is kedves 3-mas?

70ezret szánna rá a kérdező amiből már lehetne venni normális telefont

Ki verné magát többlet költségbe egy itt mo-n divat telefon miatt? Ha ugyan azt sőt, jobbat kapok ugyan ennyiért?

2014. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem éri meg szerintem, annyiert, de amugy megbizhatobb az 5s nél. Szinte az osszes ismerosomnek, szar az iphone5 teloja es megbanta h megvette. Tudtommal 4sbol csak 8gb ost lehet mar csak ujonnan venni, ami ugye nem tul esszeru, had ne mondjam miert. Szerintem csak a marka miatt ne vedd meg. Viszont tudom ajanlani az LG G2-t ,nem olyan nepszeru de nagyon szupi telefon, es sokkal szebb is. Nem bannad meg
2014. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!