Android vagy iOS?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be jobban és miért? Melyik éri meg jobban és milyen készüléken?

2014. júl. 29. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Android - SAMSUNG.

Ár-érték arányban a legjobb.

2014. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
attól függ mire kell és mennyi pénzed van
2014. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
20%
Mindenképpen Android. most samsung galaxy s3-am van, előtte iPhone 4-em volt, az nagyon rossz volt. egyszer kell leejtened úgy hogy széttörjön az egész, plusz nekem fél év után már kiesett a főgombja, azután nemsokkal pedig a lezáró gombja is vacakolt...
2014. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok ezer ilyen kérdés volt már, a válasz még mindig az, hogy felhasználó-függő.


Van olyan ismerősöm, aki nem tudja elviselni, hogyha nem tudja teljesen testreszabni a telefonját, ezért Androidot vesz.


Nekem is Androidosom volt régen, aztán váltottam 5s-re, sose fogok visszaváltani. Nekem jobban tetszik az iOS. Nem akad, minden tökéletesen fut. Az Android nincs olyan jól optimalizálva, ezért van az, hogy erősebb hardverrel sem gyorsabb, mint az iPhone (inkább lassabb).



A kérdező véleményre volt kíváncsi. Szerintem az iOS jobb. Ha valaki ezzel nem ért egyet, azt természetesen tiszteletben tartom.

2014. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az Android jó, csak nagy a "gépigénye".

A Galaxy S3 készülékemen az az 1GB RAM édeskevés, semmire nem elég, laggol a telefon, lassan jönnek be a programok(lassan 2 éves, azóta resetelve is volt).

Viszont egy HTC One, vagy Galaxy S5 már más, azoknál nagyon jó. Bár, lehet, hogy 2 év múlva azok is ilyen lassúak lesznek, mert tartom valószínűnek, hogy az Android így van beprogramozva, hogy a felhasználók cseréljék a telefonjukat.


Az iOS-t nem próbáltam. Szerintem kicsit túlárazott, és nekem egy iPhone kijelzője elég kicsi lenne. Nekem nem ilyenek az igényeim, ettől függetlenül jó telefonnak tartom. (Csak ne azok a plazacicák rohangálnának vele...)

2014. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is iPhone-om volt.

Szerintem az ios sokkal átláthatóbb mint az andoid.

2014. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért. pontoztátok le az 1-es és 3-as választ?


Ennek függvégényében csak azt lehet mondani, felhasználófüggő.

2014. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%
szerintem az iOS jobb.talán össz vissz egyszer vagy kétszer fagyott le.de az se igazi lefagyás volt.mielött lefagy ink kilép a programbol.és ez nekem nagyon szimpi.nem hagyja hogy lefagyjon.
2014. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
en androidrol valtottam ios ra es NAGYON JO
2014. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A baj csak az, hogy azert nem fogok iOS-t hasznalni a budos eletbe a mobilomon, mert az a kis szutyok telefon nem eri meg. Se formaja, se stilusa, se meret arányok... raadasul rohadt draga. Lehet sot biztos h jobb az androidnal, de meg ingyen se kene Iphone, se iMac ...Na jo ingyé azert johet
2014. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!