Iphone 5S, Megéri?

Figyelt kérdés
Sziasztok!szerintetek megéri most venni egy iphone 5s-t vagy várjak a 6 ra? Esetleg akinek van irna PRO/CON-t? /Haterek kíméljenek,IOS-t szeretnék/

2014. júl. 29. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri az 5S is és a 6 is az hogy vársz az rajtad múlik az S most kb 150-200 között van attól függ honnan veszed de a 6 kb 250 körül lesz szóval inkább azon gondolkozz el hogy mennyit adnál a telefonodért.
2014. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6-ról még semmi biztosat sem lehet tudni, várhatóan Szeptemberben mutatják be. Ha nem nagyon sürgős, akkor szerintem megéri várni, ha másért nem is, hátha elkezdik a megbízhatóbb boltok "kiszórni" az 5s-t akció keretén belül, ahogy tavaly is tették 5-tel. Pletykák szerint - aminek személy szerint hiszek, túl sok az egymást alátámasztó szivárgás - nagyobbak lesznek az új modellek, így ha te is szereted a nagyobb telefonokat, mindenképp várj.

Én nem hiszem, hogy sokkal drágább lesz majd a 6, mint az 5s. Persze kezdetben, mikor még nem forgalmazzák idehaza hivatalosan csillagászati árakat is elkérnek majd a GSM boltok érte mint mindig, de idővel ez is kb 220 körül lesz, mint hivatalosan az 5s (forint árfolyama miatt lehet, hogy kicsit nő).

2014. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CsBZs válasza:

[link]


Ezt irjak rola. En samsung parti vagyok de a ferjemnek most rendeltem egy 5st. Es hiaba tud kevesebbet mint a pl egy S5 megis vonza az embereket. En mar kicsit megbantam h megrendeltem, nagyon mondjak h a samsung note 4 es iphone 6 verseng h kie jojjon ki hamarabb. Ennek tudataba varnek a 6ra.

2014. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: szentséges Atyaúristen, ilyen ostoba cikket sem gyakran látni. Nem azzal van gond, hogy 5s-t hozza ki "vesztesnek", hanem hogy lerí róla, hogy technikai analfabéta tollából származik. Csak és kizárólag hardveres specifikációt vetett össze, ráadásul mivel nem ért hozzá, téves következtetéseket vont le belőle. Kamerát "megapixelek" alapján, processzort csak órajel és magszám alapján megítélni elég nagy dőreség...
2014. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CsBZs válasza:
En egyaltalan nem ertek hozza, de azert azt en is tulzasnak talaltam hogy ennyire leirja. Foleg az arral kapcsolatba...nagyon sok ember vett ilyen keszuleket meglehetosen borsos aron es biztos meg tobb venne.
2014. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!