Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 vs Iphone 4...

Nokia Lumia 625 vs Iphone 4 8gb?!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Nokia Lumia 625-ös telefonom, ajánlottak érte egy Iphone 4 8gb telefont+fizessek rá 5000ft-ot! Szerintettek Megéri,meg milyen az Iphone telefon meg,hogy 8gb annyi a belső memória és nem,lehet bővítenni? Mert van olyan Iphone hogy 16gb vagy ez lényegtelen?!

Köszönöm előre is!



2014. júl. 29. 23:28
 1/5 makiverem094 ***** válasza:
76%
Tényleg nem lehet bôvíteni így kevés lehet a hely! Alapvetôen az Iphone egy prémium kategóriás telefon, de ez már egy régebbi modell! Letölthetô alkalmazások mennyiségében tekintetében jobb az Iphone! De a memóriáján nem fog sok elférni,de elég lehet! Ár összehasonlításban az Iphone talán többet ér. Összeségében szerintem megérheti a csere, de ez függ az állapottól, a kártya függôségtôl és, hogy a tiéden vane még garancia, vagy az Iphonon!
2014. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság lecserélni, szerintem túl régi már a "4" és több lenne a baj vele mint a lumiával! :)
2014. júl. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi :)
2014. júl. 30. 21:17
 4/5 anonim válasza:
Nekem is lumia 625ös telefonom van és szerintem jó telefon, nem éri meg, de ez a te döntésed
2014. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor érné meg ha eladni akrnád a telefont ha használni akarod akkor sokkal jobb a lumia az iphone 4 ios7 óta eléggé belassult, szóval semmiképpen NE cseréld le csalódás lennne, nagy csalódás!
2014. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!