Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Micro sim-et...

Hogyan kell Micro sim-et csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, új telefont vettem (Alcatel One touch Idol 2) és micro sim kell bele. A szolgáltatónál kell kérni? Ti hogy csináltátok? A számotok megmaradt?

2014. júl. 30. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogsz egy ollót és levágod! Ha félsz, hogy elrontod, akkor bemész az első telefonos boltba, ahol levágják neked 500 Ft-ért.

[link]

2014. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérheted a szolgáltatódtól a kártya cseréjét, de általában pénzt kérnek érte. Természetesen a telefonszámod, egyenleged, minden megmarad (PIN-kód változik, mert az kártyafüggő).

Alternatíva, hogy bemész egy GSM boltba, és megkéred, hogy kivágják. Céleszközük van erre, pillanatok alatt megvan, és jó eséllyel nem kérnek semmit érte.

2014. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b95 ***** válasza:

a, veszel MicroSIM vágót.


b, ha van haverod, akinek van ilyen vágója, megkéred, hogy vágja méretre a SIM-et.


c, Elmész a szolgáltatódhoz, és megkéred, hogy cseréljék ki MicroSIM-re. Ennek az ára szolgáltatónként eltérő lehet.


d, úgy tudom, gsm-ben is lehet méretre vágatni SIM kártyát.

2014. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem Vodánál ingyen cserélték, de csak akkor ha a fő Vodához mész, akik szerződéses vállalkozó, azok nem csinálják ingyen.
2014. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gsm boltban 500-ért levágják
2014. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!