Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilszolgáltató adhat...

A mobilszolgáltató adhat nekem a jelenlegi, normál méretű SIM kártyám helyett egy micro SIM-et új telefonba, ha nem az én nevemen van az előfizetés?

Figyelt kérdés

Nem biztos, de gondolkodom egy új telón. A mostani telefonokba ugye már főleg micro SIM kártya való /valamibe pedig csak nano SIM a jó.../. Vodafone-os vagyok, viszont az előfizetés a barátnőm nevén van. Ugyanis ez egy speciális Vodafone-os csomag bírósági alkalmazottak számára és mivel ő dolgozik ott, így az ő nevére lett megkötve az egész. Most távol vagyunk egymástól, még egy darabig nem találkozunk.


Bemehetek én is a Vodához, ha kisebb SIM kártyát akarok vagy ehhez a párom mindenképpen kell?


2014. júl. 30. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak adnak akinek a nevén van az elôfizetés. Most kértem pår napja a t-mobilban.
2014. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha a baratnod meg tudja adni a hozzaferesi kodot az elofizeteshez, akkor adnak neked is kartyat.
2014. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vágasd ki a kártyát, én egy gsm szervizben csináltattam, fillérekért. Fél perc az egész.
2014. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor kuka az ötlet, hogy új telót vegyek. Persze, ha adnának nekem is új SIM-et, akkor se biztos, hogy vennék. Csak ma megláttam egy fa$za, kiváló állapotban lévő Nokia 808 PureView-et /41 megapixeles fényképezővel.../, használtan 58 ezerért, míg újonnan majdnem 100 ezer körül lenne. Kicsit el is csábultam, hogy 58 ezer nagyon jó ár érte /használt ugyan, de tökéletes állapotban van, még csak kosz sincs rajta/. De így akkor ugrik az egész. :(
2014. júl. 30. 22:55
 5/12 A kérdező kommentje:

#2:


Meg lehet buheráltatni? :D Azt hittem, hogy csak szolgáltató ad újat, más verzió nincs. De lehet, akkor választom ezt.

2014. júl. 30. 22:57
 6/12 A kérdező kommentje:

Utóbbi a #3-asnak ment. :)


#2: /ez megy Neked :D/


Elvileg meg tudja adni. Bár nem akarom, hogy azt higgye, hogy azért akarok új telót, mert most neki is lett /az az igazság, hogy sajnos ez adta meg a kezdő lökést az ötlethez, hogy új telón gondolkozom :(/. Mert nyilván meg fogja kérdezni, hogy mire kell nekem az azonosító...

2014. júl. 30. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Hiába ad meg bármit, nem cserélik neked a kártyát csak neki. Viszont a gsm üzletekben pár száz ftért valóban méretre vágják.
2014. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
THX! Akkor lehet, hogy marad a buheráltatás. Bár még így sem biztos, hogy veszek új telót. Nagyon agyalok rajta, mert 58 ezer elég szép pénz egy majdnem 100 ezres telóért. Viszont 58 ezer forint mégiscsak 58 ezer forint...
2014. júl. 31. 00:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gyanakodsz, hogy miért.ilyen olcsó?
2014. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nyilván mindig gyanakszik az ember. Bár lehet benne logika is, mivel nem mai telefon, hiába vannak ilyen jó paraméterei. Valamikor 2012-ben vagy 2013-ban adhatták ki. Úgy nézve viszont már logikus lehet, hogy használtan "csak" 58 ezerbe kerül... Egyébként tökéletes állapotban van. Bár azt nem tudom, hogy működik, mert csak épp hogy a kezembe fogtam, be nem kapcsoltattam a sráccal. Lehet, teljesen le is volt merülve.


Ja, és egyébként mondta a srác, hogy az én Nokia 5230-asom, ami 2009-ben jött ki, gyári új állapotban most is 30-40 ezer körül lenne... Valamiért ezeknek nem megy le az ára. :S Míg használtam megkapom alig 10 ezerért. Így nézve talán logikusnak tűnhet, hogy egy 2012/13-as 41 megapixeles teló a gyári 93 ezer helyett használtan csak 58 ezer...

2014. júl. 31. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!